Dlaczego zwykły bukiet na imieniny jest trzy razy tańszy, a z dodatkiem "na ślub" staje się od razu nie lada wydatkiem! Zobacz koniecznie skąd bierze się wysoka cena bukietu ślubnego
Komentarzy: 0
Dzisiaj króciutki przewodnik po rozmaitych bukietach ślubnych. Pąk ulubionych kwiatów powinien być dopasowany do kolorystyki, ale nie tylko. Znajdziecie tu kilka rodzajów bukietów ślubnych, które różnią się nie tylko stylem, ale i wielkością, a nawet... sposobem trzymania!
Komentarzy: 2
W temacie jesiennych inspiracji kwiatowych na ślub, dalie zwyciężają bezapelacyjnie :) Duże, rozłożyste kwiaty z mnóstwem delikatnych płatków są piękną bazą do stworzenia ciekawej kompozycji. Zresztą nie tylko jesienną porą - dalie często komponuje się też z innymi gatunkami latem czy wiosną...
Komentarzy: 2
To już ostatnia część katalogu najpiękniejszych bukietów ślubnych... Oto 10 uroczych wiązanek ślubnych, które powinny Was zachwycić równie mocno, jak poprzednie. Tym razem pojawią się kompozycje z pelargonią i dereniem, których jeszcze nie było, intrygującą kokoryczką, aromatyczną miętą czy zaskakującym... owocem mandarynki :) Warto to zobaczyć!
Komentarzy: 1
Kolejna porcja niebiańskich kwiatowych inspiracji przed nami :) W pierwszej części zachwycaliśmy się romantycznymi różami, eleganckimi jaskrami czy nawet delikatnym a jak dekoracyjnym bzem! Teraz czas na następne pomysły na bukiety ślubne, które dopełnią stylizację ślubną Panny Młodej. Inspirowane stylem vintage, rustykalnym, a może znów w formie rześkiej kompozycji kwiatowej na wakacyjne wesele? Dla każdego coś miłego :)
Komentarzy: 1
Piękne kwieciste inspiracje, czyli mała pomoc przy wyborze bukietu ślubnego :) Rodzajów wiązanek jest całe mnóstwo, podobnie gatunków kwiatów, kolorów, dodatków... Na pewno niejedna Panna Młoda przyzna, że trudno podjąć decyzję od razu. Bukiet ślubny musi pasować i się podobać - dzisiaj skupimy się na tym drugim kryterium :)
Komentarzy: 3