Wiele Par Młodych uważa, że nie ma wielkiego sensu w zatrudnianiu dodatkowej osoby tylko po to, aby „pogadała przez mikrofon”. Często jednak takie podejście wynika ze zwyczajnego niezrozumienia charakteru pracy wodzireja, który jest mylony z DJ-em! A przecież animacja weselnej zabawy to zajęcie i sztuka sama w sobie.
Komentarzy: 2
Witajcie w trzeciej części weselnej listy przebojów! Tym razem powracamy do korzeni i skupimy się na hitach disco polo ;) Mają swoich przeciwników, mają i zagorzałych fanów - ale trzeba przyznać, że bez nich rzadko które wesele się odbywa. Tu znajdziecie listę podstawowych piosenek, które każdego weselnika porwą do tańca :)
Komentarzy: 1
W poprzedniej części zajmowaliśmy się rodzimymi kawałkami, a dziś kolej na zagraniczne piosenki weselne. Tutaj znajdziecie listę najpopularniejszych utworów, przy których nogi aż same rwą się na parkiet ;) Listę można oczywiście dowolnie modyfikować, a przede wszystkim dodawać, dodawać i dodawać ulubione kawałki!
Komentarzy: 1
Bez muzyki nie ma zabawy... Na pewno wiele osób przytaknie :) Jeśli zastanawiacie się właśnie nad kwestią oprawy muzycznej - dzisiaj mała pomoc dla szukających inspiracji :) Popularne piosenki, hity biesiadne i znane melodie, jakie najczęściej odgrywane są na weselach. Może stworzycie z tego swoją własną listę weselnych przebojów?
Komentarzy: 2
Dzisiaj szybkie porównanie dla par, które zastanawiają się nad oprawą muzyczną swojego wesela. Warto o to zadbać tuż po ustaleniu daty ślubu! Nie ma co ukrywać - muzyka jest jednym z najważniejszych elementów zabawy weselnej. Co więc lepiej wybrać - grę i wokal zespołu czy konsolę DJ-a?
Komentarzy: 4