10 oryginalnych butów na ślub - część 2.

nowość
10 oryginalnych butów na ślub - część 2.

W poprzedniej części inspirowaliśmy się naprawdę oryginalnymi butami na ślub... Teraz czas na kolejne pomysły na nietypowe obuwie ślubne! Będzie coś dla miłośniczek baśni oraz nostalgicznego stylu vintage - i nie tylko :) Dziś kolejna piątka butów ślubnych dla śmiałej i kreatywnej Panny Młodej.

 

Sprawdź jak oryginalne buty na ślub mogą odmienić Twoją stylizację ślubną!

 

Jeśli planujesz coś nieszablonowego w swoim stroju ślubnym albo po prostu chcesz podpatrzeć, jakie pomysły mają inne Panny Młode - zobacz szpilki na ślub, które mogą Cię zaskoczyć. Może nawet zainspirują Cię do wybrania czegoś odważnego na swój ślub?

 

  • BUTY ŚLUBNE Z MOTYWEM BAŚNIOWYM

 

Zdecydowanie nieszablonowa propozycja do Panien Młodych kochających się w baśniowych historiach na tyle, by... przenieść je w realia własnego ślubu :) Wysokie szpileczki z romantycznymi kokardkami i kwiatuszkami, z pasiastymi nóżkami oraz całym tym swoim mocno zaskakującym wyglądem - trafią w gust naprawdę zakręconych Panien Młodych :) Optymistyczne dziewczyny, jesteście z nami na pokładzie?

 

 Buty ślubne z motywem baśniowym

 

  • BUTY ŚLUBNE W STYLU VINTAGE

 

Urocze pantofelki w pastelowych kolorach, czyli buty ślubne w stylu vintage odzwierciedlają czar dawnych lat. Nostalgiczny charakter zdradza lekka linia obcasów oraz wycięcia w skórze, które stanowią dodatkową dekorację. Zapięcie na guziczki stabilizuje stopę i dopełniają kształt.

 

Buty ślubne w stylu vintage 

 

  • BIAŁE KOZACZKI DO ŚLUBU

 

Bardzo delikatna propozycja dla Panien Młodych, które potrzebują wyższych bucików za kostkę i lubią pastele. Białe kozaczki do ślubu również mogą przenieść w bajkową krainę swoją subtelną, choć przecież zabudowaną postacią. Dobry wybór na jesienny lub zimowy ślub.

 

Białe kozaczki do ślubu 

 

  • SZPILKI NA ŚLUB Z ORYGINALNĄ OZDOBĄ

 

A tu bardziej wyszukane buty na ślub na wysokiej i cienkiej szpilce z bardzo oryginalną ozdobą. Delikatny materiał w kremowym kolorze, z jakiego wykonane są ślubne obcasy, w żaden sposób nie odejmuje mu tak zwanego pazura. Efektownie udrapowana czy postrzępiona chaotyczna kokarda z tyłu zdecydowanie ożywia klasyczny kształt obuwia ślubnego.

 

 Oryginalne szpilki do ślubu

 

  • ORYGINALNE ZŁOTE BUTY NA ŚLUB

 

I na koniec złote szpilki na ślub w tradycyjnej formie, którą urozmaicają rzeźbione dekoracje na całym pantoflu. Szlachetna barwa potęguje elegancki charakter obcasów.

 

 Złote oryginalne buty na ślub

 

Które z oryginalnych butów na ślub - w spokojniejszej wersji lub tej bardziej szokującej - spodobały Ci się najbardziej?

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token