8 męskich fryzur na ślub z grzywką zaczesaną do góry - stylizacja Pana Młodego a la James Dean

nowość
8 męskich fryzur na ślub z grzywką zaczesaną do góry - stylizacja Pana Młodego a la James Dean

Dziś wpis specjalnie dla panów, którzy mogą pochwalić się włosami nieco dłuższymi niż stadardowy jeżyk. Włosy krótkie i średniej długości w klasycznej - choć nieco odważnej - stylizacji ślubnej a la James Dean. Prezencja niczym gwiazdy światowego kina na pewno spodoba się przyszłej małżonce :)

 

Poniżej znajdziecie 8 męskich fryzur ślubnych z grzywką zaczesaną do góry. Uczesania są wykonane z różnej długości włosów i różnego ich rodzaju - z włosów prostych, falowanych, kręconych, bardzo gęstych i nieco cieńszych... Wbrew pozorom jest to więc fryzura odpowiednia dla większości Panów Młodych. Jedyne, co pozostaje, to wziąć pod uwagę charakter uroczystości i upatrzone stroje ślubne. I jeśli cała stylizacja będzie ze sobą dobrze współgrała - chwycić za grzebień i piankę do włosów (oczywiście w gabinecie fryzjerskim ;)

 

męska fryzura na ślub z grzywką do góry na bok

 

Włosy falujące swobodnie zaczesane do tyłu, lekko rozwichrzone. Włosy są ujarzmione, ale jednocześnie nie tracą swojego niesfornego stylu. Świetnie podkreślają męskie rysy twarzy.

 

męska fryzura na ślub z grzywką zaczesaną do góry

 

Klasyczne męskie uczesanie z uniesioną grzywką. Włosy są przygładzone, prezentują się elegancko i poważnie. Taka fryzura szczególnie pasuje do formalnych uroczystości, a więc i jak najbardziej - na swój własny ślub ;)

 

klasyczna męska fryzura z grzywką zaczesaną do góry

 

Fryzura z dłuższych włosów, uniesionych u nasady i lekko rozwichrzonych. Takie uczesanie kojarzy się nieco z typem niepokornym, ale przy tym zachowuje swój wyszukany charakter. Najlepiej prezentuje się na włosach mocnych i gęstych.

 

męska fryzura na ślub z włosów uniesionych u nasady

 

Boki równo przystrzyżone, grzywka uniesiona do góry, podkreślone naturalne fale. W tym uczesaniu wyraźnie zaznaczony jest przedziałek, reszta włosów lekko "kładzie się" na drugą stronę.

 

męska fryzura na ślub z uniesionych falowanych włosów

 

Włosy krótko ścięte po bokach i całkowicie postawione u góry. Pan Młody wygląda bardziej młodzieżowo, może w ten sposób podkreślić swoją osobowość. Taka fryzura dobrze będzie wyglądać na cienkich włosach.

 

młodzieżowa męska fryzura na ślub z postawionych włosów

 

Eleganckie uczesanie ze średniej długości włosów we włoskim stylu. Wszystkie włosy zaczesane są na jedną stronę, fryzura wygląda elegancko i jednocześnie subtelnie. Odpowiednia dla zwolenników klasyki i tradycyjnego wizerunku na ślub.

 

klasyczna męska fryzura na ślub z zaczesanych na bok włosów

 

Propozycja dla panów o krótszych i cieńszych włosach. Wygolone boki i postawiona zawadiacko góra odmładzają i dodają lekkości stylizacji.

 

męska fryzura na ślub z krótkich włosów z postawioną górą

 

 

 źródło zdjęć 

Komentarze:
~Barbara
Najnowszy komentarz!
Druga, trzecia i przedostatnia - to moje typy ;) Idealne na mojego M ;)
~young means strength
przystojniaki:D
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token