Egzotyczne inspiracje na ślub, czyli cytrusowe wesele!

nowość
Egzotyczne inspiracje na ślub, czyli cytrusowe wesele!

Motywów przewodnich na ślub jest naprawdę wiele, ale czy uczestniczyliście kiedyś w… cytrusowym weselu? Dosłownie i w przenośni! To wyjątkowy pomysł na urozmaicenie zabawy rodem z gorącej Kalifornii :) Stanowi też oryginalną propozycję dla par, które szykują się do ślubu jesienną lub zimową porą – na przekór pogodzie porwijcie gości w wir ognistych rytmów w słonecznej i radosnej aranżacji sali weselnej! Będzie się działo… ;)

 

kwiaty na sali weselnej 

 

Kolory cytrusowego wesela

 

Barwy oczywiście muszą być ciepłe, nasycone i pełne słońca – najlepiej sprawdzą się wszelkie odcienie pomarańczy, brzoskwini, koralu i żółci. Za ich pomocą można wyczarować nastrojową aurę zachodzącego słońca. Wyobrażacie sobie bardziej poetyczny motyw w Tym Wyjątkowym Dniu? To nie tylko piękna koncepcja przystrojenia sali, ale i przepełniona romantyzmem idea podkreślenia płomiennych uczuć Pary Młodej.

 

Kolory powinny występować na wszystkich elementach związanych z organizacją ślubu i wesela. Zaproszenia, winietki, menu, dekoracje kościoła i sali, kwiaty, dodatki… – odpowiednio dobrane kolorystycznie będą tworzyły spójną i przemyślaną aranżację.

 

motyw przewodni na wesele cytrusowe inspiracje

 

dodatki na wesele w kolorze pomarańczowym

 

Cytrusowe inspiracje, które podkreślają wyjątkowy klimat wesela

 

Tutaj pole do popisu jest dość spore. Fani cytrusów będą zachwyceni, kiedy na stołach znajdą się ich ulubione owoce :) Misy pełne pomarańczy, mandarynek i cytryn świetnie będą współgrały z całością. A co powiecie na małe drzewka z cytrusami ustawione na każdym ze stołów? To właśnie w detalach tkwi cała moc – im bardziej związane ze sobą będą wszelkie ozdoby i elementy, tym efektowniej będzie prezentowała się cała weselna aranżacja.

 

drzewka pomarańczowe jako dekoracja ślubu

 

dekoracja stołu weselnego

 

pomarańczowy bukiet ślubny

 

Elegancja subtelnych dodatków

 

Dość energiczną i żywiołową cytrusową propozycję zrównoważą finezyjne dekoracje. Ozdobne lampiony, świeczniki czy wazony w delikatnej bieli stworzą piękne tło dla motywu przewodniego wesela.

 

sala weselna w kolorze pomarańczowym

 

sala weselna

 

Bar deserowy, czyli coraz popularniejszy na polskich przyjęciach dessert bar, świetnie wpisuje się w klimatyczną kompozycję. Słodko i radośnie wita spragnionych smakowych wrażeń gości weselnych swoją apetyczną formą ;)

 

weselny dessert bar

 

tort weselny z pomarańczowymi dodatkami

 

A Wy co dorzucilibyście do cytrusowej inspiracji na wesele?

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~słodka jak cytrynka
Najnowszy komentarz!
o to coś dla mnie! :)
~spinka187
fajne pomysły :)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token