Ekstrawagancka suknia ślubna, czyli propozycja dla odważnej Panny Młodej - część 1. - różowa :)

nowość
Ekstrawagancka suknia ślubna, czyli propozycja dla odważnej Panny Młodej - część 1. - różowa :)

Wydawało się przy okazji kolorowych sukien ślubnych, że wkraczamy na pewien ekstrawagancki, jak na standardowo przyjęte polskie ślubne warunki, poziom. Tymczasem ta-daaam! Mam dla Was zupełnie nową odsłonę zagadnienia oryginalnego stroju ślubnego, która być może wprawi Was w zdumienie ;) Mnie część z nietuzinkowych inspiracji, które chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować, wprawiła. Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii co do samej formy tych ekscentrycznych sukien ślubnych i tego, czy znalazłaby się Panna Młoda, która mogłaby przyodziać się w tak wyszukaną ślubną szatę ;) W pierwszej części przyglądamy się różowym sukniom ślubnym w nietypowym wydaniu.

 

ekstrawagancka suknia ślubna z różowego tiulu

 

Dla zwolenniczek dziewczęcego stylu i powrotu do beztroskich dziecięcych lat - słodkie kokardki, które przyozdabiają suknię ślubną. A w zasadzie kokardy, bo wielkością mogą nie tyle zadziwiać, ile przerażać... ;) W każdym razie przyznacie, że Panna Młoda w takiej stylizacji wyglądałaby niczym Alicja z Krainy Czarów? Aksamitne rękawiczki w kolorze malinowego różu kompletnie mnie rozczulają :)

 

ekstrawagancka różowa suknia ślubna z kokardami

 

No to pójdźmy w bardziej zdecydowane stylizacje :) Suknie ślubne dla miłośniczek kwiatowych aranżacji i wiktoriańskiego stylu być może? Bogactwo wzorów, bogactwo drapowań i ogólne stylizacyjne bogactwo sprawiają, że obok takiej propozycji nie można przejść obojętnie! Tak ekstrawaganckie kreacje ślubne mają niewielkie grono odbiorców, ale zawsze można się nimi zainspirować - przynajmniej w części. Na przykład zwrócić uwagę na odcień materiału, sposób upięcia czy poszczególne detale, które pojedynczo mogą prezentować się całkiem standardowo, a dopiero razem tworzą oszałamiającą całość.

 

ekstrawagancka różowa suknia ślubna z kwiatowym wzorem

 

ekstrawagancka różowa suknia ślubna z kwiatowym motywem

 

Nieco delikatniejsza kwiatowa odsłona - a przynajmniej tak mi się wydaje w porównaniu do powyższych ;) - czyli suknie ślubne w różu z doczepionymi kwiatkami z materiału. Kaskadowo opadające warstwy tiulu lub jedwabiu sprawiają, że kreacja zyskuje na objętości. Biżuteria z kwiatów i kwiaty we włosach jako obowiązkowe uzupełnienie oryginalnej stylizacji Panny Młodej ;)

 

ekstrawagancka różowa suknia ślubna z kwiatami

 

ekstrawagancka tiulowa suknia ślubna w różu z kwiatami

 

Złote nici wzbogacają... wydawałoby się maksymalnie bogatą suknię ślubną.

 

ekstrawagancka różowa suknia ślubna ze złotymi nićmi

 

I na koniec ekstrawaganckie różowe suknie ślubne podążające w kierunku elegancji, bo połączone z klasyczną czernią :)

 

ekstrawagancka suknia ślubna w czerni i różu

 

ekstrawagancka tiulowa suknia ślubna w różu i czerni

 

A nedługo, w części drugiej - suknie ślubne nie dla wybrednych w błękitnym odcieniu ;)

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~Aleksandra1990
Najnowszy komentarz!
No nie wiem... Różowa suknia ślubna może i tak, ale czy tak ekstrawagancka...
~lena
no podoba mi sie tylkoi ta ostatnia haha xD
~angel
Są niesamowite, ale to nie dla mnie :P
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token