Fantazyjne obrączki ślubne - inspiracje dla Par Młodych z wyobraźnią :)

nowość
Fantazyjne obrączki ślubne - inspiracje dla Par Młodych z wyobraźnią :)

Nikt nie powiedział, że obrączka ślubna musi być standardowa... Jeśli wdrożyliście się już nieco w ten temat, to dobrze wiecie, o co chodzi :) Obecnie na rynku jest tak ogromny wybór wszelakich pierścieni dla przyszłych małżonków, że trudno zdecydować się w jedno popołudnie. Pary Młode spędzają mnóstwo czasu na przeglądaniu katalogów, wędrówkach od jubilera do jubilera i rozpytywaniu znajomych, jak to się po latach ich obrączki mają.

 

Jeżeli rozpoczęliście już swoją przygodę z wyborem ślubnych obrączek i nadal nie natrafiliście na coś, co przykuło Waszą uwagę na dłużej - być może potrzeba Wam nieco innej perspektywy. W dzisiejszym wpisie znajdziecie oryginalne obrączki ślubne, które projektowane były z niemałą fantazją. Łączone złoto, niespotykane układy brylantów, rzeźbienia, kombinacja faktur - oto prawdziwy popis kunsztu jubilerskiego! Zapraszam do podziwiania :)

 

fantazyjne obrączki ślubne z białego złota z brylantami

 

To jeden z modeli, który spodobał mi się najbardziej. Klasyczne obrączki z połyskiem wykonano z różowego złota i wzbogacono delikatnym żłobieniem oraz... gwieździstym motywem z brylantów! Przynajmniej mnie ta kompozycja kojarzy się z pięknym, świetlistym gwiazdozbiorem :) Nierówna powierzchnia na części obrączki tworzy niesamowity i przykuwający uwagę efekt. Interesująca propozycja dla Panien Młodych, które lubią olśnić swojego wybranka (i nie tylko ;)

 

oryginalne obrączki z różowego złota z gwieździstymi brylantami

obrączki z białego złota z brylantami

 

Szerokie obrączki ślubne z białego złota o satynowanej fakturze spodobają się parom lubiącym mocną biżuterię :) Subtelny pas z malutkich brylantów w kształcie fali łagodzi nieco charakter obrączki dla Panny Młodej.

 

szerokie obrączki z satynowanego białego złota z pasem brylantów

 

A może tak... Obrączka w obrączce? :) Efekt dwóch pierścieni w jednym pozwala delikatnie zaakcentować drugi kolor złota. Taka kombinacja jest subtelna, ale i przy tym oryginalna. Płaska, satynowana powierzchnia przeważa o prostocie takiego rozwiązania.

 

obrączki z efektem dwóch pierścieni w jednym

 

Wyraźne żłobienia na powierzchni obrączek dodają im wyrazistości.

 

obrączki z białego złota z rzeźbieniami i brylantami

 

Powierzchnia obrączki wcale nie musi być jednolita. Jak podoba Wam się taka propozycja?

 

obrączki ze złota żółtego i białego z niejednolitą powierzchnią

 

satynowane obrączki z białego złota z nierówną powierzchnią i brylantami

 

Nieco prostsze, choć też wyróżniające się obrączki, powstają z zestawienia dwóch kolorów złota w różnych proporcjach. Obrączki ślubne z łączonego złota to alternatywa dla osób, które nie przepadają za danym rodzajem złota (chociażby klasycznym żółtym), ale chcą zaznaczyć ślubny charakter pierścieni. W ten sposób można stworzyć kompozycję ze złota żółtego z białym, białego z różowym, żółtego z białym i różowym... Często przy tym eksponuje się jeden rodzaj powierzchni - np. satynowanej, a uzupełnia ją polerowaną. Kombinacji jest naprawdę wiele, trzeba tylko nakreślić wstępną wizję złotnikowi i czekać na efekty :)

 

obrączki z łączonego złota z powierzchnią satynowaną i polerowaną

 

obrączki z satynowanego złota białego i różowego 

 

obrączki z łączonego złota żółtego i białego w wersji satynowanej

 

 

źródło zdjęć

 

 

Komentarze:
~Ewelina
Najnowszy komentarz!
Co to za firma? Są piękne!
~ixka
ekstra!
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token