Piękna fryzura dla MAMY - jak uczesać się na ślub dziecka?

nowość
Piękna fryzura dla MAMY - jak uczesać się na ślub dziecka?

Jak powinna uczesać się Mama na ślub córki lub syna?

 

Elegancko, z klasą, twarzowo... Łatwo powiedzieć, trudniej dobrać idealną fryzurę na ślub dziecka :) Czesanie się na co dzień może nieraz sprawić mały problem, a co dopiero, gdy w grę wchodzi tak ważna uroczystość tak ważnych osób!

 

Panna Młoda z mamą

 

 

Na Ślubeo przychodzimy więc z pomocą, prezentując piękne i stylowe fryzury dla Mamy Panny Młodej lub Pana Młodego.

 

Podpatrzeć mogą też inni goście, bo taki kok czy uczesanie pasuje w szczególności dojrzałym paniom. Pomysły na twarzową fryzurę również dla babci, cioci lub znajomej będą więc na wagę złota tuż przed ślubem :)

 

Mając swoją sprawdzoną fryzurę, znacznie łatwiej jest zaplanować na jej podstawie uczesanie odświętne. Natomiast wszystkie osoby, które jeszcze nie znalazły dla siebie czegoś naprawdę twarzowego, wiedzą, jak niełatwą sprawą może być wybranie idealnej fryzury na ślub, który niewątpliwie jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Po swojej własnej ceremonii szczególnie przeżywa się ślub własnego dziecka i nic dziwnego, że Mamy chcą wtedy wyglądać pięknie i elegancko.

 

Oto 3 najpopularniejsze fryzury dla Mamy weselnej:

 

  • KOK na wesele

 

Klasyczny i bardzo elegancki kok na ślub dodaje nieco powagi. Będzie dobrym wyborem dla Mam, które chcą skomponować swój wygląd z dostojną chwilą zaślubin swojej córki lub syna. W koku z kolei niezbyt dobrze mogą czuć się panie, które chcą się odmłodzić i poszukują czegoś bardziej młodzieżowego. Zamiast ciasno upiętego koczka możesz też postawić na bardziej swobodne upięcie z luźno puszczonymi kosmykami.

 

Fryzura dla mamy - kok na wesele

 

Fryzura z upiętych włosów dla mamy Panny Młodej

 

Upięcie ślubne dla mamy Panny Młodej 

 

  • fryzura ślubna z ROZPUSZCZONYCH WŁOSÓW

 

Rozpuszczone włosy - tak jak zresztą każde inne - powinny być zadbane, by ładnie i estetycznie prezentować się w dniu ślubu czy w ogóle na co dzień. To właśnie na puszczonych luźno kosmykach widać najbardziej wszelkie zniszczenia lub to, czy są suche i zaniedbane. Dlatego tak ważna jest pielęgnacja włosów przed ślubem. Jeśli zdecydowałaś się na fryzurę z rozpuszczonych włosów na ślub dziecka, rozważ ich pofalowanie lub delikatne loki czy wywinięte końcówki. Zazwyczaj urozmaicają uczesanie i sprawiają, że fryzura nie wygląda jak codzienna, a raczej typowo odświętna.

 

 Fryzura z rozpuszczonych włosów na ślub córki lub syna

 

Kreacja i fryzura na ślub dla mamy weselnej

 

Krótkie rozpuszczone włosy na ślub dziecka

 

  • KRÓTKA FRYZURKA na ślub

 

Krótkie włosy na ślub córki lub syna to to, co Mamy lubią najbardziej ;) Przynajmniej niektóre! Krótka fryzura w średnim i dojrzałym wieku jest dosyć popularna, ale nie oznacza to, że musi wyglądać zwyczajnie! Wręcz przeciwnie, z zadbanej czupryny da się stworzyć naprawdę interesujące uczesanie: stawiając na odważne pazurki lub klasyczny grzeczny "zaczes".

 

 Eleganckie krótkie włosy na ślub dla mamy Pana Młodego

 

Krótka fryzura dla mamy weselnej

 

Ślubne uczesanie z krótkich włosów dla mamy Panny Młodej

 

A tu znajdziesz jeszcze piękne fryzury dla Mamy Panny Młodej (i Pana Młodego) prosto z... Hollywood!

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

Komentarze:
~Grażyna
Najnowszy komentarz!
Dzień dobry .
Gdzie można kupić garsonkę, bardzo ladna jest ta na drugim zdjęciu .
~Maria
Ja też chciałabym się dowiedzieć gdzie można kupić takie piękne suknie , mam ślub córki w maju i szukam
~Julie
Hej, chciałabym się zapytać gdzie mogę znaleźć takie sukienki?
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token