Garnitur ślubny dla Pana Młodego - jaki kolor dla blondyna?

nowość
Garnitur ślubny dla Pana Młodego - jaki kolor dla blondyna?

Dzisiaj dość ukierunkowany temat, który zainteresuje panów z blond czupryną. Niezależnie od tego, jaką masz karnację, oprawę oczu (ciemną lub jasną) czy finalnie odcień włosów - tutaj znajdziesz pomysły na strój ślubny dla blondyna, który najlepiej podkreśli Twój typ urody. Korzysta z niego Robert Redford, skorzystaj i Ty ;)

 

Robert Redford w złotym krawacie

 

Szlachetne kolory, eleganckie odcienie...

 

Pan Młody z blond włosami najlepiej będzie prezentował się w granatach. Ten kolor i wszelkie jego pochodne harmonijnie współgrają z prezencją blondynów (już panie dobrze o tym wiedzą - zauważ, jak często zakładają niebieskie stroje, żeby podkreślić swoje atuty ;) Ponieważ w zakresie doboru garnituru ślubnego dla Pana Młodego nie ma zbyt wielkiego wachlarza możliwości, standardowo najczęściej widuje się szarości i właśnie granaty. Ta druga opcja będzie idealnym wyjściem, zwłaszcza jeśli garnitur ślubny uzupełniony będzie krawatem w kolorze złota.

 

pan młody o blond włosach w granatowym garniturze

 

Złoty odcień na dodatkach należy co prawda rozważnie dobierać, bo nie każdemu pasuje, jednak blondyni mogą być w tym wypadku spokojni. Jest jednak jedno "ale"! Sięgaj śmiało po złoty krawat czy muchę, pod warunkiem, że nie zauważyłeś pierwszych siwych włosów w lustrze. Jeżeli tak, złoto wskazane już nie jest.

 

Natomiast jeżeli nie jesteś przekonany do granatowego koloru, możesz wybrać garnitur w umiarkowanej szarości (czyli o średnim natężeniu tego odcienia, coś pomiędzy siwą barwą a ciemnym popielem), który także dobrze wkomponuje się w uroczysty charakter ślubu. Tutaj jednak uważnie przejrzyj się w lustrze - czy jako całość taki garnitur nie będzie wydawał się zbyt ciemny? Takie prawdopodobieństwo istnieje zwłaszcza przy bardzo jasnej karnacji i jasnych włosach.

 

pan młody o blond włosach w szarym garniturze

 

Jaki krój garnituru?

 

Zdecydowanie slim! Oczywiście dopasowany fason najlepiej prezentuje się na Panach Młodych o szczupłej sylwetce. Generalnie garnitury taliowane są po prostu modne i niezwykle eleganckie, a moda na tzw. "worki" minęła już ładnych kilka lat temu... Warto i to wziąć pod uwagę w salonie z modą ślubną :)

 

pan młody o blond włosach w garniturze slim

 

 

źródło zdjęć

 

Komentarze:
~Kamil
Najnowszy komentarz!
Uważam, że najlepszym wyborem jeżeli chodzi o kolor to granat. Taki garnitur idealnie później nada się na inne okazje. Ważne jest także, by garnitur ten był szyty na miarę, najlepiej u krawca: http://supergarnitury.pl/, w celu zapewnienia jak najlepszej wygody dla danego użytkownika.
~olek
Mi doskonale przy wyborze doradziła obsługa sklepu Grand Moda Męska :) I garnitur doskonałej jakosci.
~frigg_a
Garnitur ślubny dla blondyna - też staliśmy przed takim wyzwaniem :) Trudno było wybrać, bo co chwilę jakiś wydawał się za mdły albo za jaskrawy... Pomogła nam pani Wioletka, pomoc w ogóle nieoceniona, każdemu życzę takiej fachowej obsługi!! :)
~katrina
leo coś dla ciebie :D
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token