Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli ostatnie 6 popularnych atrakcji weselnych - część 3.

nowość
Jak urozmaicić zabawę dla gości, czyli ostatnie 6 popularnych atrakcji weselnych - część 3.

Kończymy już pomału przygodę z poszukiwaniem inspiracji na urozmaicenie wesela, przynajmniej na razie, w tym cyklu ;) Tych, którzy ominęli, zapraszam do części pierwszej oraz części drugiej, a tymczasem chciałabym Wam zaprezentować jeszcze kilka pomysłów na atrakcje weselne. Będzie kolorowo, smacznie, wzruszająco - zobaczcie, ile jest możliwości wzbogacenia swojego wesela! Wyliczamy zgodnie z kolejnością, czyli po trzynaste mamy:

 

13. Fajerwerki, sztuczne ognie - to dopiero widowisko! Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, lepiej nie zwlekać z organizacją pokazu fajerwerków do późnych godzin nocnych, kiedy goście będą już zbyt zmęczeni zabawą... :) Ale, gdy tylko się ściemni, warto zachwycić bliskich niesamowitymi emocjami niczym podczas nocy sylwestrowej. Jeśli poszukujecie efektownego sposobu na wzbogacenie weselnej imprezy, to jedna z lepszych propozycji. Zamiast fajerwerków można wybrać choćby symbolicznie tzw. sztuczne ognie - też rozbawią i ucieszą.

 

fajerwerki i sztuczne ognie na weselu

 

14. Konfetti - sypane ręcznie przez gości weselnych albo wystrzeliwane przez specjalne wyrzutnie - kolorowe drobniutkie konfetti cieszą dorosłych tak samo, jak dzieci. Myślę, że większość osób może śmiało się pod tym podpisać ;) Obok grosików i ryżu przed kościołem, w czasie pierwszego tańca czy zabaw weselnych, takie rozwiązanie stworzy radosną oprawę uroczystości.

 

konfetti na ślubie

 

15. Pokaz barmański - coraz częściej na polskich weselach organizowane są profesjonalne pokazy barmańskie. Zawodowi barmani popisują się swoimi imponującymi umiejętnościami ku uciesze gości weselnych i samej Pary Młodej. I uwaga, taka rozrywka jest miła nie tylko dla oka, ale i dla podniebienia - zamówione i efektownie przyrządzone drinki i koktajle należy w końcu spożyć ;)

 

pokaz barmański na weselu

 

16. Wata cukrowa - a to niespodzianka, wata cukrowa na weselu? Raczej w lunaparku! Okazuje się jednak, że wiele Par Młodych i w ten sposób chce urozmaicić przyjęcie. Taki pomysł sprawia radość nie tylko dzieciom, ale także dorosłym i świetnie sprawdza się na zabawach organizowanych w plenerze.

 

para młoda z watą cukrową

 

17. Podziękowanie dla rodziców - to w zasadzie tradycyjny element przyjęcia weselnego, chociaż czasem odbywa się już w domu, jeszcze przed uroczystością. Państwo Młodzi dziękują swoim rodzicom lub opiekunom za trud włożony w ich wychowanie i za to, że to właśnie dzięki nim znaleźli się na tym etapie życia, na którym właśnie są. To bardzo wzruszający moment, często wzbogacony o wyciskające łzy melodie, dlatego warto zaopatrzyć się w paczkę chusteczek na czas podziękowań :)

 

podziękowania pary młodej dla rodziców

 

18. Księga gości - to z kolei wspaniała pamiątka dla Państwa Młodych. Księga wystawiona na sali weselnej, do której mogą wpisać się zebrani na przyjęciu goście, jest świetnym sposobem na dodatkowe zachowanie wspomnień. Goście składają podpisy, zawierają w tekście życzenia, dzielą się wrażeniami z wesela - po latach bardzo miło jest wrócić do tych zapisków i sięgnąć pamięcią do Tego Wyjątkowego Dnia...

 

księga gości na weselu

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token