Jak wybrać datę ślubu? 5 wyjątkowych dat na ślub

nowość
Jak wybrać datę ślubu? 5 wyjątkowych dat na ślub

Jesteście na etapie ustalania daty ślubu?

 

Prawdziwie piękna historia: Właśnie się zaręczyliście i cieszycie się słodkim czasem narzeczeństwa... Ile by nie trwał, przyjdzie w końcu czas na wybranie tego jedynego dnia, w którym zwiążecie się formalnie na zawsze :) Zazwyczaj jest to piątek lub sobota, ale który dzień którego miesiąca będzie tą Waszą magiczną datą?

 

Jeśli nadal nie macie pewności i przeglądacie wte i wewte przyszłoroczny kalendarz, prezentujemy poniżej dość często wybierane przez Pary Młode terminy ślubu. Warto podejrzeć i odnieść do siebie, często oczywiste i najlepsze rozwiązanie nie przychodzi od razu na myśl.

 

Oto sprawdzone pomysły na 5 wyjątkowych dat ślubu!

 

Może akurat któryś z nich zainspiruje Was i stanie się właśnie Waszym magicznym dniem :) Gdy data ślubu nie ma być przypadkowa, a ma mieć dla Was podwójną wartość z jakiegoś osobistego względu, mogą przydać się te pomysły na termin ślubu:

 

  • ślub na ROCZNICĘ

 

Wybranie daty ślubu w dzień jakiejś szczególnej rocznicy spotęguje podniosłość tej chwili. Na pewno macie wiele dni, które co roku celebrujecie, albo o których warto sobie przypomnieć i uczynić je tym bardziej szczególnymi. Ślub można zorganizować w rocznicę poznania, pierwszego pocałunku, pierwszego seksu, oficjalnego rozpoczęcia związku, pierwszej albo jakiejś wyjątkowej randki... Możliwości jest wiele. Niektóre Pary Młode decydują się wyprawić wesele w rocznicę ich rodziców - to piękny gest w ich stronę, szczególnie jeśli dzieci z rodzicami są bardzo zżyte. W każdym z tych przypadków taka data ślubu będzie bardzo romantyczna.

 

Szczęśliwa Para Młoda - ślub w rocznicę

 

 

  • ślub w URODZINY

 

Również ciekawy pomysł na datę ślubu, tym bardziej, że może to być dzień urodzin dowolnej, najpewniej bliskiej osoby. Panny Młodej, Pana Młodego albo rodziców, rodzeństwa, darzonych szczególnym uczuciem krewnych czy przyjaciół. Organizowanie ślubu w dzień urodzin lub w jego okolicach może pociągnąć za sobą przyjemne toasty weselne - nie tylko za zdrowie Pary Młodej, ale także wyjątkowego jubilata.

 

 

  • ślub w ŚWIĘTA

 

Zima to jedna z ulubionych pór roku Par Młodych! Trzeba przyznać, że ślub w Święta Bożego Narodzenia ma w sobie coś magicznego i może zyskać w oczach Młodych na wartości. O ile sezon ślubny kończy się w okolicach listopada/grudnia, o tyle na samą Gwiazdkę czy pierwszy lub drugi dzień Świąt Pary Młode zapisują się bardzo chętnie. Na weselu w świątecznym klimacie dodatkową atrakcją będą wigilijne potrawy.

 

Para Młoda pod jemiołą - ślub w Święta

 

  • ślub w SYLWESTER/NOWY ROK

 

Przełom roku to zawsze wyjątkowy moment - żegnamy stare i z nadzieją na jeszcze lepszy czas witamy nadchodzący, pełen możliwości nowy rok. Z organizacją ślubu i wesela w Sylwestra może być nieco trudno z tego względu, że w tym terminie prym wiodą zabawy sylwestrowe, a większość Waszych gości może mieć już plany - ale jeśli to właśnie chwila przejścia z poprzedniego w nowe jest dla Was tą magiczną, zabierzcie się za przygotowania odpowiednio wcześniej. Uprzedzeni o uroczystości z dużym wyprzedzeniem goście mogą zaplanować spędzenie czasu właśnie z Wami, a wszyscy razem na pewno będziecie się niesamowicie bawić - wznosząc o północy toast szampanem za Wasze zdrowie i pomyślność nowego roku!

 

 

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token