Katalog najpiękniejszych bukietów ślubnych - część 3. :)

nowość
Katalog najpiękniejszych bukietów ślubnych - część 3. :)

To już ostatnia część katalogu najpiękniejszych bukietów ślubnych... Co nie znaczy, że inspiracje kwiatowe się już nie pojawią. Zamykam na razie nasz katalog, by rzucić się w wir poszukiwań kolejnych wspaniałych aranżacji ślubnych :)

 

A tymczasem przejdźmy do rzeczy, czyli do dziesięciu uroczych wiązanek ślubnych, które powinny Was zachwycić równie mocno, jak poprzednie. Tym razem pojawią się kompozycje z pelargonią i dereniem, których jeszcze nie było, intrygującą kokoryczką, aromatyczną miętą czy zaskakującym... owocem mandarynki :) Warto to zobaczyć!

 

 

1. Pelargonie w czarującym bukiecie ślubnym

 

Propozycja pełna słodyczy i powabu - pelargonia, jaskier, kalina i drobniutka kokoryczka zachwycają wiosenną paletą barw. Jasnozielona baza z białymi akcentami tworzy spokojną oprawę, natomiast różowe pąki ożywiają całość i dodają romantyzm.

 

pelargonie w czarującym bukiecie ślubnym

 

 

2. Błękitna tweedia w zimowym bukiecie ślubnym

 

Zjawiskowo piękny bukiet niczym z malowniczej krainy śniegu - już nawet widzę na nim skrzące się drobinki śniegu ;) Tweedia w mroźnym odcieniu błękitu wraz z liściem pelargonii oraz chłodzącą miętą tworzą wspaniały i przekonujący efekt!

 

błękitna tweedia w zimowym bukiecie ślubnym

 

 

3. Pełna pasji kompozycja kwiatowa z ogrodowymi różami

 

Prosty, choć efektowny, bukiet ślubny złożony z pachnącego groszku i ogrodowych róż w intensywnie malinowym odcieniu. Dużo uroku i namiętności, a przy tym subtelnego wdzięku, które wspaniale uzupełnią nawet najprostszą kreację ślubną.

 

pełna pasji kompozycja kwiatowa z różami ogrodowymi

 

 

4. Dereń w subtelnej i romantycznej wiązance ślubnej

 

Bukiet pełen dziewczęcego uroku, który delikatnie podkreśli stylizację Panny Młodej. Łagodne kwiaty derenia, piwonii, jaskra i ogrodowych róż czarują i tworzą romantyczną aurę.

 

dereń w subtelnej i romantycznej wiązance ślubnej

 

 

5. Aranżacja ślubna z ognistymi piwoniami

 

Bogaty bukiet ślubny skomponowany z okazałych piwonii, róż ogrodowych i papuzich tulipanów w zdecydowanym kolorze. Czujecie tę pasję? :)

 

aranżacja kwiatowa z ognistymi piwoniami

 

 

6. Jesienny bukiet ślubny z żółtymi różami w stylu rustykalnym

 

Bardzo ciekawa propozycja dla par, które planują swój ślub jesienią. Wiązanka z kwiatów w ciepłych kolorach, gdzie pierwsze skrzypce grają barwy żółci i brązu. Bukiet z róż, jaskrów i japońskiej piwonii oraz dzikiej trawy jest rozświetlony i radosny - jakby chwytał promienie słońca prześwitujące przez jesienne liście :)

 

jesienny bukiet ślubny z żółtymi różami w stylu rustykalnym

 

 

7. Figlarna kompozycja kwiatowa z różowymi tulipanami i... mandarynkami

 

Słodka i zaskakująca propozycja - soczyste klementynki, tulipany, ogrodowe róże, jaskry, słodki groszek... Wszystko w niezwykłej i wręcz egzotycznej wiązance, której nie można się oprzeć! :)

 

figlarna kompozycja kwiatowa z różowymi tulipanami i mandarynkami

 

 

8. Skromny i wdzięczny bukiet ślubny z konwalii

 

Urocza kompozycja z drobniutkich dzwoneczków prezentuje się elegancko i świeżo. Pełna jest niewinności i naturalnego charakteru (a przy tym o zniewalającym, słodkim zapachu :)

 

skromny i wdzięczny bukiet ślubny z konwalii

 

 

9. Asymetryczna aranżacja kwiatowa w stylu rustykalnym z ogrodową różą

 

Bukiet ślubny z róż, driakwi, dzwonków i pokrzywy pasuje do mniej formalnej oprawy, jak i eleganckiej uroczystości. Arystyczna forma wiązanki pełna jest swobody i wyszukanego piękna.

 

asymetryczna aranżacja kwiatowa w stylu rustykalnym z ogrodową różą

 

 

10. Romantyczny bukiet ślubny z różowymi piwoniami

 

Piwonie w intensywnym malinowym odcieniu i blade róże tworzą urokliwą bazę. Kompozycja z rozmaitej wielkości pąków zachwyci nie tylko marzycielki :)

 

romantyczny bukiet ślubny z różowymi piwoniami

 

 

Niezwykłe wrażenia, pomysłowe aranżacje, pełne subtelności propozycje kwiatowe... Cudnie :)

 

Jeśli chcecie przejrzeć poprzednie piękne inspiracje, zajrzyjcie do pierwszej części katalogu najpiękniejszych bukietów ślubnych - tam królują romantyczne fiolety, róże i czerwienie.

 

A w drugiej części katalogu najpiękniejszych bukietów ślubnych znajdziecie sporo wiązanek w stylu rustykalnym.

 

Które z nich wszystkich spodobały Wam się najbardziej? :)

Komentarze:
~Adriana
Najnowszy komentarz!
Wow, tweedia super, nawet nie wiedziałam, ze coś takiego jest
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token