Klasyczne obrączki ślubne - kilka inspiracji dla niezdecydowanych :)

nowość
Klasyczne obrączki ślubne - kilka inspiracji dla niezdecydowanych :)

Macie już jakieś upatrzone wzory obrączek ślubnych? Zupełnie proste, niewyszukane, a może z fantazyjnym wzorem? Z tradycyjnego żółtego złota czy z białego? A może... z różowego? Z brylantami czy bez? To tylko niektóre z pytań, jakie - jeśli jeszcze ich sobie sami nie postawiliście - usłyszycie od złotnika lub sprzedawcy w salonie jubilerskim.

 

Dla narzeczonych, którzy wahają się co do najważniejszej biżuterii ślubnej - bądź co bądź scalającej w piękny sposób ich związek - kilka jubilerskich inspiracji. Obrączki ślubne w klasycznym stylu z delikatnymi akcentami powinny przypaść do gustu Parom Młodym, które cenią subtelną elegancję. Przejrzyjcie i podzielcie się wrażeniami :)

 

Ponadczasowe żółte złoto i najczęściej spotykany krągły kształt obrączek - klasa i piękno, które nie przemija. Panna Młoda może wzbogacić swó pierścionek o brylant. Nieco nowocześniej prezentują się obrączki z żółtego satynowanego złota z obwódką z rodowanego złota białego.

 

klasyczne obrączki ślubne z żółtego złota

 

obrączki z białego i żółtego złota w kombinacji połysk-mat

 

Sporą popularność w ostatnich latach zyskały też obrączki z białego złota. Tutaj również wybór jest bardzo duży - od zupełnie cieniutkich pierścieni do naprawdę szerokich (nawet ponad 7 mm!), od profilu wklęsłego przez płaski po wypukły... Z kamieniami lub bez. Matowione, piaskowane, polerowane :) Zazwyczaj obrączki z białego złota urozmaica się takimi efektami, ponieważ warstwa rodu, którym są przeważnie pokryte, sprawia wrażenie srebra. Brylanty, wzory czy różne faktury pozwalają odróżnić je od zwykłej codziennej biżuterii.

 

obrączki z białego złota z obwódką z brylantów

 

cienkie obrączki z satynowanego białego złota

 

szerokie obrączki z satynowanego białego złota

 

wklęsłe obrączki z białego złota

 

Zdecydowanie rzadziej spotykane są obrączki ze złota różowego, ale pomału i nieśmiało podbijają salony jubilerskie i serca narzeczonych ;) Różowe złoto najczęściej występuje jako dodatek w biżuterii, np. cieniutki pasek na pierścieniu. Są jednak też modele obrączek wykonane wyłącznie z tego rodzaju złota i - podobnie, jak przy białym - występują w całej gamie profilii, wykończeń powierzchni i kompozycji ozdabiania brylantami. Wdzięcznie wygląda też połączenie różowego z białym złotem, nie sądzicie?

 

obrączki z satynowanego różowego złota z białym złotem

 

obrączki z satynowanego różowego złota z brylantami

 

obrączki z białego i różowego złota

 

obrączki z białego i różowego złota z brylantami

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~Joanna
Najnowszy komentarz!
Te z różowego złota są piękne :) :)
~paweł
tylko klasyk i żółte złoto
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token