Magia subtelnego wdzięku, czyli obrączki ślubne z różowego złota

nowość
Magia subtelnego wdzięku, czyli obrączki ślubne z różowego złota

Macie w domu jakąś biżuterię z różowego złota? Chociażby jako mały ozdobny element czegoś większego? Różowe złoto nie jest tak rozpowszechnione, jak tradycyjne żółte czy białe, ale znajduje coraz więcej zwolenników i to właśnie wśród Par Młodych :) Sięgając po coś nowego, a jednocześnie tak przyjemnego dla oka, przyszli małżonkowie chcą przypieczętować swój związek czymś wyjątkowym. Jeśli zainteresowały Was obrączki z różowego złota albo przynajmniej jesteście ciekawi, w jakich występują modelach - zapraszam serdecznie do oglądania :)

 

cienkie obrączki z satynowanego różowego złota z polerowanymi paseczkami

 

Delikatne obrączki z satynowanego złota zyskują na płytkich nacięciach. To dodaje im charakteru i uwidacznia oryginalną fakturę. Obrączka Panny Młodej przyozdobiona jest jednakowej wielkości brylantami, które wypełniają wyżłobione linie. Dzięki temu biżuteria prezentuje się harmojnie i lekko.

 

delikatne obrączki z różowego złota z brylantami

 

A tutaj nieco odważniejsza i bardziej charakterna propozycja ;) Obrączki z efektem podwójnego pierścienia same w sobie przykuwają do siebie uwagę (pamiętacie je? Dla przypomnienia: tu i tu :) Wrażenie spotęgowano kontrastem faktur - satynowanego i polerowanego złota. Zauważcie, że przy tym zewnętrzny profil obrączek jest płaski. Piękna kompozycja z wielu brylantów dopełnia całość.

 

obrączki z różowego złota z efektem podwójnego pierścienia w macie i połysku

 

Zwolennicy tradycyjnej formy obrączek skłonią się ku standardowej szerokości. Standardowej nie znaczy nudnej! Tym razem urozmaicono je mocnymi żłobieniami dookoła pierścieni. A co sądzicie o asymetrycznie rozmieszczonych brylancikach?

 

obrączki z satynowanego różowego złota ze żłobieniami

 

Piękna klasyczna propozycja - choć wzbogacono o ciekawe elementy. Po pierwsze, zewnętrzny profil obrączek jest płaski, co odróżnia je od starszych wersji. Po drugie, kolejny raz pojawia się satynowanie, ale wykończone cieniutkimi paseczkami na obrzeżach z polerowanego złota. I po trzecie, obrączka Panny Młodej wysadzana jest dookoła gęsto rozmieszczonymi brylantami. Efekt - olśniewający, przynajmniej w moich oczach :) Jestem ciekawa, czy trafia też w Wasz gust?

 

 płaskie satynowane obrączki z różowego złota z pasem brylantów

 

I jeszcze jedna ciekawa propozycja, szeroka, wyrazista, o jednolitej strukturze. Jedynym szczególnym ozdobnikiem jest tutaj linia brylantów na obrączce Panny Młodej. I która inspiracja spodobała Wam się najbardziej? :)

 

szerokie obrączki z różowego satynowanego złota z linią z brylantów

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~Sassima
Najnowszy komentarz!
na swoj slub wybralabym rozowe obraczki
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token