Najlepsze fryzury ślubne z gęstych, mocnych włosów dla Pana Młodego - część 1.

nowość
Najlepsze fryzury ślubne z gęstych, mocnych włosów dla Pana Młodego - część 1.

Im gęstsze i mocniejsze włosy, tym szczęśliwszy ich właściciel ;) Prawda jest taka, że taką czuprynę trudno nieraz ujarzmić, ale i tak zdecydowanie zwycięża z pozostałymi rodzajami - gęste włosy po prostu o wiele łatwiej się układa. W zasadzie można im nadać dowolną formę, a i przeważnie każde uczesanie będzie tylko podkreślało atuty urody. Pan Młody z gęstymi włosami może śmiało pozwolić sobie na większą długość, a gdy do tego pasma są zdrowe, lśniące - nic, tylko wędrować na salony i z łobuzerskim uśmiechem pozować obok swojej wybranki do zdjęć złaknionych paparazzi ;)

 

Wstęp pół żartem, pół serio, ale reszta już całkiem na poważnie. Oto najlepsze fryzury ślubne dla Pana Młodego, który może pochwalić się wspaniałą bujną czupryną. Oczywiście panowie z włosami cieńszymi czy rzadszymi również mogą wzorować się na poniższych inspiracjach. Taki efekt będzie wymagał nieco więcej pracy, czasu i pielęgnacji, ale warto popróbować przed ślubem.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów z grzywką na czole

 

źródło

 

Irokez na ślub? Dlaczego by nie. Taka oryginalna fryzura podkreśli niezależną osobowość Pana Młodego. Zdecydowanie zwraca na siebie uwagę, dlatego polecana jest osobom pewnym siebie, które lubią się wyróżniać. Mocne włosy są idealną bazą do stworzenia takiego uczesania. Nieco krótsze po bokach i dłuższe na środku głowy pozwalają wymodelować charakterystyczny szpic.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów z irokezem

 

źródło

 

Gęste włosy wymagają nieco więcej czasu na pielęgnację - niewiele, ale jednak. Ciut dłużej się je myje, ciut dłużej się je suszy, ale za to układa już błyskawicznie ;) Ciekawym pomysłem na szybką i efektowną fryzurę ślubną (jak i uczesanie na co dzień!) jest podkreślenie włosów żelem. To rozwiązanie zawsze znajdzie swoich zwolenników. A jeżeli nie chcesz rezultatu mokrych włosów, możesz wybrać spośród wielu innych specyfików do układania włosów, jak np. wosk, pomada, pasta czy glinka modelująca.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów ułożonych na żel

 

źródło

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów - przystrzyżonych po bokach i ułożonych na żel

 

źródło

 

Uniesiona do góry grzywka i mocno postawione do góry włosy to moda, która nie przemija :) Nie każdy pan będzie czuł się dobrze w takiej fryzurze, ale jeżeli tylko masz ochotę wcielić się w rolę gwiazdy kina z ubiegłego wieku - koniecznie wypróbuj! Do ułożenia tej fryzury potrzeba mocnej pomady i grzebienia z cienkimi zębami.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów uniesionych do góry

 

źródło

 

I coś dla zwolenników tradycyjnego wizerunku. Nawet krótko przystrzyżone gęste włosy wyglądają efektownie. Taki rodzaj ścięcia pozwala je w zasadzie dowolnie wymodelować - zaczesać na bok, nastroszyć, opuścić grzywkę na czoło. Dla wielu Panów Młodych taka fryzura będzie po prostu najwygodniejsza.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych krótkich włosów

 

źródło

 

A po kolejne inspiracje na fryzury ślubne z gęstych włosów dla Pana Młodego zapraszam już niedługo!

Komentarze:
~naomi
Najnowszy komentarz!
Pierwsza fryzura super, reszta dla mnie taka zwyczajna
~Edyta N.
Mój facet ma to szczęście, że ma bardzo gęste włosy, więc w zasadzie w każdej fryzurze mu do twarzy ;)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token