Najpiękniejsze fryzury ślubne z krótkich włosów - pełna czaru część 2. :)

nowość
Najpiękniejsze fryzury ślubne z krótkich włosów - pełna czaru część 2. :)

Idealna fryzura ślubna z krótkich włosów? Zupełnie krótkie, długości do podbródka, proste, z kręconymi końcówkami... Wreszcie z powabnymi woalkami, które dodają szlachetności każdemu ślubnemu uczesaniu :)

 

Dzisiaj druga część pięknych ślubnych propozycji dla pań, które noszą krótkie włosy. Bo - jak już udowodniliśmy w pierwszej części - fryzury ślubne z krótkich włosów mają w sobie mnóstwo uroku! Nie są może tak imponujące jak burze loków do pasa, ale też potrafią wzbudzić zachwyt i olśnić gości weselnych. Przyjrzyjcie się poniższym propozycjom i wybierzcie swoje ulubione typy :)

 

Pierwsza fryzura ślubna z krótkich włosów to niezwykle wdzięczna propozycja - klasyczny bob o równej długości z prostą grzywką. Cały charakter tej fryzurki zasadza się na woalce z siateczki z dużymi okami, przypiętej do jednego z boków. To dość rzadko spotykana ozdoba ślubna, ale świetnie podkreśla nieco sentymentalny zamysł aranżacji.

 

fryzura ślubna z krótkich włosów - bob z woalką

 

A tutaj uczesanie ślubne z włosów długości do połowy szyi. W końcu fryzury ślubne z krótkich włosów obejmują zarówno te króciutkie do ucha, jak i nieco dłuższe uczesania :) Pomysł spodoba się szczególnie tym Pannom Młodym, które cenią wygodę i naturalny wygląd. Delikatne fale podkreślają łagodne rysy twarzy, a lekki artystyczny nieład daje wyraz swobodnej elegancji.

 

fryzura ślubna z krótkich włosów swobodnie pofalowanych

 

Kolejny przykład z woalką i prostym ścięciem - tym razem końcówki włosów wywinięto lokówką, dzięki czemu powstał efekt subtelnych loczków. Takie rozwiązanie urozmaica prostą fryzurę ślubną z krótkich włosów i dodaje romantyzmu, nie sądzicie?

 

fryzura ślubna z krótkich włosów z kręconymi końcówkami i woalką

 

Jedna z najbardziej urodziwych fryzur ślubnych, czyli ścięcie a la bob, z wymodelowanymi końcówkami i podniesionym tyłem. Tutaj Panna Młoda zdecydowała się na charakterystyczną i coraz rzadziej spotykaną ozdobę, a mianowicie mały ślubny kapelusik udekorowany kwiatami. Tego typu stylizacja dodaje powagi i wykwintnego charakteru.

 

fryzura ślubna z krótkich włosów - prostych wymodelowanych z małym kapeluszem

 

Krótkie, a jakie efektowne! Proste, zaczesane na bok włosy wyglądają całkiem zwyczajnie, jednak w połączeniu z okazałą ozdobą po jednej stronie Panna Młoda zyskuje na charakterze i śmiałej prezencji. Dekoracyjny motyw wzbogacony jest malutkimi kryształkami górskimi, co dodaje blasku i klasy całej stylizacji. To idealny przykład na to, że nawet najprostsza fryzura ślubna z krótkich włosów może prezentować się dostojnie i z klasą - tak, jak przystało na dzień ślubu!

 

fryzura ślubna z krótkich włosów z imponującą ozdobą z kryształków górskich

 

Krótkie włosy w ślubnym upięciu z grzywką idealnie oddają uroczysty charakter ceremonii! Delikatne loki na całości, zebrane z tyłu i upiększone szeroką opaską z biżuterii wprowadzają romantyzm i szyk do stylizacji Panny Młodej.

 

fryzura ślubna z krótkich kręconych włosów z opaską z biżuterii

 

Drogie panie, to jeszcze nie wszystko :) Przed nami jeszcze trzecia odsłona eleganckich fryzur ślubnych z krótkich włosów - mam nadzieję, że spodobają Wam się i te inspiracje.

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~marciya
Najnowszy komentarz!
z woalką mój typ
~pat
Mnie się podoba praktycznie każda fryzura ślubna z grzywką :) 1, 3 i 5 - super, super, super!
~Marta
PEWNIE! Krótkie włosy na ślub można pięknie uczesać, nie szalałabym z zapuszczaniem na siłę przed ślubem.
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token