Obrączki ślubne prosto z marzeń... - przykłady obrączek na zamówienie według indywidualnego wzoru Pary Młodej

nowość
Obrączki ślubne prosto z marzeń... - przykłady obrączek na zamówienie według indywidualnego wzoru Pary Młodej

Jeżeli tylko macie wizję swoich obrączek ślubnych, a nie znaleźliście jej odwzorowania w katalogach i salonach... to świetnie :) Spełnijcie swoje marzenia i stwórzcie coś niezwykłego, coś co będzie tylko Wasze i tylko dla Was! Obrączki ślubne wykonywane na zamówienie według wzoru, który nakreśli Para Młoda, dla niektóych potęgują wyjątkowość ich uczucia. Takie rozwiązanie jest oczywiście bardziej kosztowne niż kupno pary standardowych obrączek w sklepie jubilerskim, tak więc i to trzeba wziąć pod uwagę, zanim zdecydujecie się na indywidualny projekt. Chyba, że macie w planach cieniutkie proste pierścionki, a szczególnym elemetem ma być charakterystyczny i tylko Wam znany symbol? To może być piękny wyraz wspólnej drogi, jaką już do tej pory przeszliście i na jaką wspólnie - już niedługo jako małżeństwo - wkraczacie :)

 

Dzisiaj chciałabym jednak zaprezentować Wam bardziej śmiałe propozycje, które zostały stworzone z myśli i upodobań kilku par narzeczonych, a teraz już szczęśliwych małżeństw :) Porażają formą, zadziwiają wykończeniem, zachwycają detalami, czyli są takie, jak powinny być - nietuzinkowe i nadzwyczajne!

 

obrączki z żółtego złota o ciekawej strukturze i z brylantem

 

Jednymi z najbardziej spektakularnych są szerokie obrączki ślubne z różowego złota, które imitują... zwierzęcą skórę! Taki wyrafinowany motyw przypadnie do gustu parom lubiącym ekstrawagację i artystyczny wyraz. Obrączka Panny Młodej wysadzana jest brylantami, co dodaje jej blasku i wzmacnia efekt.

 

obrączki z różowego złota imitujące skórę

 

Obrączki z białego rodowanego złota urozmaicono warstwową strukturą. Są tym ciekawsze, że matowione złoto zestawiono z polerowanym, dzięki czemu obrączki zyskują na wyrazistości. Również i tutaj znalazł się mały brylant wyróżniający pierścień Panny Młodej.

 

obrączki z białego złota z niejednorodną powierzchnią

 

A jak podoba Wam się taka faktura żółtego złota? Efekt nakładania się jednego pierścienia na drugi już widzieliśmy, ale muszę przyznać, że ta kompozycja sprawia na mnie większe wrażenie :)

 

oryginalne obrączki ślubne z łączonego złota z ciekawą fakturą

 

I na koniec spokojna, choć równie niezwykła para obrączek z różowego złota. Przyozdobiona podłużnymi żłobieniami zachowuje swoją klasyczną formę, ale jednocześnie olśniewa wykończeniem. Tutaj brylant Panny Młodej jest wypukły, co dodaje obrączce wykwintnego charakteru i przy tym subtelności.

 

obrączki z różowego złota z podłużnymi żłobieniami

 

 

źródło zdjęć 

Komentarze:
~cuddy
Najnowszy komentarz!
Te drugie obrączki z różowego złota są niesamowite... Ale jak dla mnie trochę przesadzone, wolę jednak bardziej klasyczne modele;):)
~susi160
piekne
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token