Pomysły na wieczór panieński bez striptizera

nowość
Pomysły na wieczór panieński bez striptizera

Wieczór panieński… ach, ostatni wieczór wolności przyszłej Panny Młodej ;) Noc szaleństwa i zabawy! Tylko czy na pewno?

 

Choć zwyczajowym gwoździem programu na wieczorze panieńskim jest występ striptizera, należy pamiętać, że ten wieczór należy do Panny Młodej i wszystko powinno być dostosowane do niej. Niektóre z Pań nie życzą sobie rozebranych, roztańczonych policjantów czy strażaków ;), lecz wcale nie oznacza to braku dobrej zabawy!

 

Zobacz pomysły na niezapomnianą babską noc, czyli wieczór panieński bez striptizera!

 

Alternatywnych, ciekawych i oryginalnych sposobów na spędzenie imprezy jest całe mnóstwo. Niektóre pomysły na udany wieczór panieński już poznałaś. Teraz czas na nowe!

 

 

1. Paintball, park linowy lub quady na panieńskim

 

Dlaczego tylko mężczyźni mogą się dobrze bawić?! ;) Choć zasadniczo tego typu rozrywki są „zarezerwowane” dla Panów, jest przecież bez liku aktywnych, wysportowanych Panien Młodych, które preferują bieganie z naładowaną (oczywiście nabojami z farbą ;)) bronią lub ostrą jazdę po torze zamiast pedikiuru i babskich ploteczek przy kieliszku szampana. Dlaczego więc w wieczór panieński, zamiast pucować i upiększać się u kosmetyczki… by się nie pobrudzić? ;)

 

Paintball na wieczór panieński

 

 

2. Sesja fotograficzna z wieczoru panieńskiego

 

Będzie wspaniałą pamiątką do końca życia! Profesjonalny fotograf, który uwieczni wspaniałą zabawę Panny Młodej i jej przyjaciółek to idealne dopełnienie oprawy wieczoru. Dobrym pomysłem będzie zaaranżowanie tematycznej sesji zdjęciowej w klimatach najbardziej odpowiadających gwieździe wieczoru, czyli Pannie Młodej, np. w klimacie lat 20., burleski lub co tylko podpowie Wam fantazja :) Taka sesja może być gwoździem programu, a podczas dalszej zabawy – czy to w klubie, czy w domu – fotograf może Wam towarzyszyć „z cienia”, uwieczniając najpiękniejsze momenty wieczoru.

 

Wieczór panieński z sesją foto

 

3. Wieczór panieński... Wieczór wróżb

 

Coraz bardziej popularne staje się korzystanie z usług wynajętej wróżki lub tarocistki podczas babskich wieczorków. Dla Panny Młodej to świetna okazja do poznania małżeńskiej przyszłości ;) Jeżeli tylko potraktować zabawę z przymrużeniem oka, może to być świetna rozrywka nawet dla bardziej sceptycznych Pań :)

 

 

4. Koncert z wejściówkami VIP

 

Jeżeli tylko w terminie wieczoru panieńskiego odbywa się występ gwiazdy, którą uwielbia Panna Młoda… Co tu dużo pisać :)

 

I nasza ostatnia propozycja to bardziej tradycyjna…

 

 

5. …impreza piżamowa do białego rana!

 

Facetom wstęp wzbroniony :) Charakter takiej nasiadówki zależy tylko i wyłącznie od charakteru i upodobań Panny Młodej i jej przyjaciółek…

 

Piżama party na wieczór panieński 

 

…które powinny zadbać o to, by niezależnie od wybranej opcji spędzenia wieczoru, Panna Młoda bawiła się świetnie w ten jedyny, niezapomniany wieczór! :)

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Maja Krysztofiak

 

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token