Piękne nogi Panny Młodej - pończochy czy rajstopy pod suknią ślubną? - część 1.

nowość
Piękne nogi Panny Młodej - pończochy czy rajstopy pod suknią ślubną? - część 1.

Wielu Pannom Młodym wydaje się, że temat rajstop/pończoch na ślub nie wymaga komentarza. "Po co w ogóle o tym dyskutować? Przecież to oczywiste, że założę rajstopy/pończochy i już!" Kochane dziewczyny! Nic bardziej mylnego :) Niektóre kobiety rozprawiają o tym dylemacie na długo przed Tym Wyjątkowym Dniem. Inne pozostawiają zakup tej części garderoby na ostatnią chwilę, rozważając jedynie odległość do najbliższego salonu z bielizną. A tymczasem rozważenia wymagają też inne kwestie - czy faktycznie rajstopy sprawdzą się latem? Czy pończochy zapewnią komfort paniom, które ich jeszcze nie nosiły?

 

Wygoda przyszłych małżonków w dniu własnego ślubu jest najważniejsza! Czy wyobrażacie sobie wystrojoną od stóp do głów, piękną Pannę Młodą, która ukradkiem co chwilę siłuje się z podciąganiem rajstop? Wybór odzienia dla nóg trzeba dobrze przemyśleć, bo to taka część garderoby, która nie tylko jest z reguły niewidoczna, ale również powinna być niewyczuwalna :) Zasada, która powinna przyświecać przy jej zakupie, to: maksimum komfortu i zgodnie z przyzwyczajeniami! W pierwszej części naszych rozważań zajmiemy się klasycznymi rajstopami.

 

białe rajstopy do krótkiej sukienki ślubnej

 

źródło

 

Stopy w rajstopach

 

Spora część kobiet nadal decyduje się na tradycyjne rajstopy. Jeżeli na co dzień zakładasz je do sukienek i spódnic, jak najbardziej możesz sięgnąć po rajstopy pod suknię ślubną. Z pończochami możesz czuć się nie do końca pewnie, z tego względu, że przy pierwszym założeniu zawsze pojawia się obawa o to, czy się przypadkiem nie zsuną :) Podczas noszenia zostaje ona całkowicie rozwiana (bo pończoszki, zwłaszcza samonośne bardzo dobrze trzymają się uda :)), ale nie warto ryzykować choćby minimalnym dyskomfortem i poczuciem niepewności w czasie tego wyjątkowego, niepowtarzalnego dnia.

 

wzorzyste koronkowe rajstopy na ślub

 

źródło

 

Rajstopy mają też swoje zalety: eliminują ryzyko zsunięcia się jednej "nogawki" ;) czy spłaszczają brzuch, podnoszą pośladki - różne modele pozwalają osiągnąć niebywałe efekty, ponadto są dobrym rozwiązaniem na zimowe wesela, aby osłonić nogi od mrozu;

 

ale również wady: i one mogą lekko zsuwać się - w kroku, a to jedna z najbardziej irytujących rzeczy, jakie może odczuwać kobieta podczas ważnej imprezy ;) Poza tym podczas wielkich upałów, o które nietrudno letnią porą, kiedy często organizowane są wesela, pod kilkoma warstwami halki może po prostu stworzyć się sauna! Rajstopy ocieplają wtedy dodatkowo nogi i Pannie Młodej może być zwyczajnie zbyt gorąco.

 

białe rajstopy na ślub

 

źródło

 

A już niedługo, w drugiej części, omówimy wady i zalety pończoch do ślubu ;)

 

Komentarze:
~lady
Najnowszy komentarz!
E tam pończochy, rajty świetnie się sprawdzają ;) A te foty są tylko przykładem jak mogą też elegancko fajnie wyglądać ;)
~Mayka
tylko pończochy:P:P
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token