Romantyczne wesele inspirowane toskańskim klimatem

nowość
Romantyczne wesele inspirowane toskańskim klimatem

Dzisiaj garść niepowtarzalnych inspiracji rodem z toskańskiej krainy! Pełne subtelnego wdzięku i radości, piękna naznaczonego zębem czasu i rozczulającej rodzinnej atmosfery... Spójrzcie sami, może znajdziecie wśród nich coś dla siebie :)

 

para młoda w plenerze

 

Wszelkie ślubne aranżacje kwiatowe są bardzo delikatne i wykonane z ogrodowych, dzikich roślin. Bukiecik Panny Młodej z konwalii zadziwia swoją skromną formą i czarującym efektem, jaki dzięki temu tworzy. Cała tego typu oprawa idealnie pasuje do motywu maksymalnego naturalizmu - zarówno ślub, jak i wesele odbyły się w plenerze, przed domem rodziców Panny Młodej. To potęguje tylko wyjątkowość tej chwili i silne więzy między rodzicami a dziećmi. Co więcej, niezwykłą rolę w całym doniosłym wydarzeniu odegrał też tata Panny Młodej - wstawał codziennie przed wiele tygodni o 4 nad ranem i jeszcze przed pójściem do pracy konstruował patio na ślub i przyjęcie weselne swojej córki. Ta aura ślubna to jedna z najczulszych i najpiękniejszych, jaką miałam okazję do tej pory podziwiać :)

 

bukiet ślubny z konwalii

 

 dekoracje z kwiatów na ślub

 

patio na ślub w plenerze

 

Uroczystość zaślubin w pełni oddaje naturalny charakter stylu toskańskiego: symboliczne powiązanie z ziemią, czar prostoty tego, co nas otacza, surowe drewno, kamienne motywy... To wszystko składa się na nietypową całość, która przypadnie do gustu szczególnie sentymentalnym Parom Młodym.

 

ślub w stylu toskańskim

 

Stylizacja Panny Młodej odwzorowuje motyw przewodni uroczystości. Romantyczna, zwiewna suknia przyozdobiona delikatnym tiulem i koronkami czy szlachetna biżuteria ślubna dodają jej powabu. Nie ma co ukrywać - taka aranżacja jest nieco staromodna i miłośnikom surowego, nowoczesnego stylu może nie odpowiadać. Za to doskonale sprawdzi się w dworkach, starych leśniczówkach, wielopokoleniowych domach z tradycjami..., więc jeżeli dysponujecie takowym miejscem na organizację wesela i lubicie takie klimaty - warto zaczerpnąć z toskańskiego stylu!

 

romantyczna suknia ślubna

 

staromodna biżuteria ślubna

 

panna młoda w romantycznej stylizacji

 

panna młoda i świadkowa

 

Aranżacja została przemyślana w każdym, najdrobniejszym szczególe. Wszystkie zaproszenia ślubne wypisano ręczne ozdobnym pismem i przewiązano cieniutkim sznureczkiem. Nie wiem, jak Wam, ale mnie kojarzy się to z elegancją i nienagannymi manierami sprzed wieku... I jak, rozmarzyliście się w aurze toskańskich inspiracji czy nie trafiają w Wasz weselny gust? :)

 

własnoręcznie wykonane zaproszenia na ślub

 

para młoda w romantycznej stylizacji

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~Wesele Warszawa
Najnowszy komentarz!
Wygląda cudownie :) Sporo inspiracji i fajnych miejsc na ślub znajdziecie na http://www.gdziewesele.pl/
~Klara
Wesele w toskańskim klimacie - wchodzę w to XD
~romantyczka
Kocham Toskanię!
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token