Ślub w długi weekend - porady przy wyborze daty ślubu

nowość
Ślub w długi weekend - porady przy wyborze daty ślubu

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem najlepszej daty na ślub, zajrzyjcie koniecznie w poprzednie i sprawdzone przez Pary Młode pomysły na termin ślubu :) Cztery popularne i szczególnie magiczne dni w roku mogą stać się Waszą wyjątkową datą, która podkreśli wspaniały i doniosły charakter uroczystości, jaką planujecie.

 

Oprócz wcześniej wymienionych, jest jeszcze jeden specjalny czas w roku, w którym Pary Młode chętnie organizują ślub i wesele. Dziś przyjrzymy się całemu wachlarzowi możliwości, jaki daje zorganizowanie ślubu w długi weekend.

 

Ślub w długi weekend - jak wybrać najlepszą datę na ślub?

 

Wybór daty na ślub w długi weekend daje szerokie pole do popisu z tego względu, że tych długich weekendów w roku jest kilka. W zależności więc od ładunku emocjonalnego, jakim darzycie poszczególne okresy w kalendarzu pociągające za sobą wolne w pracy - możecie wybierać od wiosny po prawie koniuszek lata. Im bardziej lubiany przez Was termin, tym lepszą będzie datą na ślub :)

 

Para Młoda na wiosennym ślubie

 

Zobacz kiedy zorganizować ślub w długi weekend

 

Oto 3 najpopularniejsze i cenione szczególnie przez pracowników długie weekendy ;) Mają to do siebie, że przypadają każdorazowo w innym terminie w kolejnych latach, więc warto zawczasu sięgnąć po kalendarz i zobaczyć, kiedy dni wolne pokrywają się z dniami weekendowymi.

 

  • ślub na MAJÓWKĘ

 

Majówka to zdaje się ulubiony weekend Polaków - zazwyczaj niewiele trzeba, by cieszyć się niemal całym tygodniem wolnego, a ponadto na zewnątrz robi się ciepło, słonecznie i przyjemnie. Dlatego też tak wiele Par Młodych decyduje się na zorganizowanie ślubu w majówkę. Może to być równocześnie wspaniała chwila zaślubin, jak i przednia wiosenna zabawa w radosnym i beztroskim klimacie. Planując ślub i wesele w majówkę, można pokusić się o klimatyczne akcenty i atrakcje, np. majowego grilla.

 

 

  • ślub w BOŻE CIAŁO

 

Drugi długi weekend, który następuje niemal zaraz po majówce. Boże Ciało, w zależności od kalendarza kościelnego, przypada w majowy bądź czerwcowy czwartek. Wystarczy wziąć wolny piątek, by od czwartku do niedzieli cieszyć się wypoczynkiem. W tym terminie na ślub powinno także być ciepło i ładnie, tym bardziej, że już prawie witamy się z letnią porą. W przypadku organizacji ślubu kościelnego można połączyć uroczystość ślubną z ważną dla katolików datą.

  

 

  • ślub 15 SIERPNIA

 

Święto Wojska Polskiego, czyli państwowe święto jako dzień wolny od pracy. To również kolejne święto kościelne, które niesie za sobą długi weekend. W związku z tym, że ślub 15 sierpnia to praktycznie samo lato, o pogodę powinniście być spokojni - choć nie da się ukryć, że bywa nieprzewidywalna ;) Ale z pewnością warto być dobrej myśli!

 

Szczęśliwa Para Młoda w słoneczną pogodę

 

I jaką datę wybieracie na ślub? :)

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

Komentarze:
~wiiit
Najnowszy komentarz!
pewnie majowy ;p
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token