Strojne ślubne cztery kółka - jak udekorować samochód do ślubu?

nowość
Strojne ślubne cztery kółka - jak udekorować samochód do ślubu?

Pomysłów na dekorację samochodu ślubnego może być tak naprawdę całe mnóstwo! Wszystko zależy od inwencji Państwa Młodych albo kwiaciarki, w której rękach je pozostawiają :) Rodzaj i wielkość ozdób zależą też od charakteru uroczystości ślubnej, gustu narzeczonych i zasobności portfela. Tutaj znajdziecie najpopularniejsze sposoby dekorowania auta do ślubu - na pewno wybierzecie coś dla siebie :)

 

  • KWIATY & BUKIETY

 

Tu nie ma żadnych wątpliwości - kwiaty to tradycyjny i chyba najbardziej wdzięczny materiał do dekoracji czegokolwiek, a więc tym bardziej samochodu ślubnego :) Odchodzi się już od dekorowania ozdobami plastikowymi, a zamiast sztucznych kwiatów używa się żywych. Mają tę zaletę, że są naturalne, piękne, a jak zbliżyć się do maski samochodu - to i pachnące (choć zapach może wywietrzeć podczas trasy ;) Kwiaty naturalne jednak tracą na świeżości, więc oczywiście mogą posłużyć za ozdobę tylko przez jeden dzień. Kwiaciarnie dysponują odpowiednimi środkami, dzięki którym zachowują kształt i trzymają się nawet w upalne dni. Barwy pąków mogą być bardzo zróżnicowane i zależą od kolorystyki przewodniej ślubu.

 

wiązanka z kwiatów na samochodzie ślubnym

 

  • WSTĘGI & TASIEMKI

 

Wszelkie wstęgi, wstążki i tasiemki to jeden z ulubionych sposobów dekorowania aut do ślubu. Potrafią wzbogacić nawet skromną kompozycję i zdecydowanie dodają subtelności. Najczęściej wybierane są te z satyny, wtedy pięknie mienią się w promieniach słońca. Dodatki materiałowe, jako uzupełnienie, wybiera się zazwyczaj w kolorach pastelowych.

 

wstążka na samochodzie ślubnym

 

  • KOKARDY

 

Kokardy, podobnie jak tasiemki, są uzupełnieniem aranżacji na masce czy drzwiach samochodu. Zawiązywane z satyny lub innego materiału, wąskich pasów siateczki, wstąg albo lśniącej taśmy - umiejętnie dopasowane do całości stanowią uroczy akcent dekoracyjny. A gdy motyw kokardek powielony jest też w pozostałych elementach ślubnych (np. w stroju Panny Młodej, na zaproszeniach, dekoracjach na sali itp.) - wtedy aranżacja zyskuje na eleganckim charakterze.

 

kokarda na samochodzie śłubnym

 

  • TABLICE REJESTRACYJNE

 

Bardzo często Pary Młode decydują się na przyczepienie do samochodu ślubnego specjalnych tablic rejestracyjnych. Na rynku znajdziecie sporo różnych wzorów, można wybierać od standardowych "Nowożeńców" i "Pary Młodej", przez personalizowane tabliczki z imionami, po romantyczną "Drogę do raju" :)

 

tabliczka z napisem na samochodzie ślubnym

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~astra5
Najnowszy komentarz!
my bedziemy miec kwiaty na masce i na klamkach
~Magdusia
Co jak co, ale nigdy nie rozumiałam tych puszek ciągnących się po ziemi... :D
~Iga
piękne dekoracje :)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token