Stylowe wesele z akcentami złota i szmaragdu

nowość
Stylowe wesele z akcentami złota i szmaragdu

Jeśli szukacie ślubnych inspiracji na palecie barw, to zachęcam do przyjrzenia się dzisiejszej propozycji!

 

Złoto i szmaragd, dwa odcienie, które już z nazwy brzmią szlachetnie :) Akcenty na ślubie i weselu właśnie w takich kolorach dodadzą szyku i klasy. Jedyne, o czym trzeba pamiętać, to aby nie przesadzić z liczbą ozdóbek skąpanych w intensywnej zielono-złotej poświacie. Mocno nasycone odcienie same w sobie przyciągają uwagę gości, a jeżeli będzie ich za dużo, mogą przytłoczyć każdą aranżację. Poniżej kilka inspiracji, jak wykorzystać królewskie barwy do urozmaicenia przyjęcia weselnego.

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu

 

Detale przede wszystkim i to właśnie detalami tutaj operujemy. Klasyczny wystrój sali jest idealną bazą do stworzenia dowolnej aranżacji, a od zastosowanych dodatków zależy, jakiego charakteru nabierze przyjęcie weselne. Wybór złota i szmaragdu momentalnie tworzy aurę bogactwa i wspaniałości. Impreza nabiera cech wykwintnego bankietu, a zarówno Państwo Młodzi, jak i goście odczuwają wyjątkowo podniosły klimat.

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - stół weselny

 

Najłatwiej operować wybranym motywem na... stołach weselnych. To przy nich goście spędzają sporo czasu, spożywają kolejne posiłki i wznoszą toasty za zdrowie Młodej Pary. Piękna, wkomponowana w aranżację zastawa, pojedyncze dekoracje z kwiatów, a nawet przekąsek, cieszą przede wszystkim oczy. Szczególnie spodobał mi się pomysł pozłacanych kieliszków z zielonym koktajlem - świetne zestawienie, które idealnie podkreśla motyw przewodni wesela :)

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - kieliszki

 

Podobnie przybrania na krzesłach, zamiast klasycznych pokrowców można pokusić się o indywidualną dekorację ze szmaragdowej szarfy i herbacianych róż. Dzięki temu aranżacja nabierze wyjątkowej spójności.

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - krzesła weselne

 

Weselny dessert bar wprost zachwyca! Kunsztownie przygotowane smakołyki wyglądają tak niesamowicie, że aż nasuwa się pytanie, czy aby na pewno są przeznaczone do konsumpcji ;) Złote perełki na torcie weselnym, migoczące drobinki złota na miniciasteczkach, szmaragdowe kule-cukierki, pistacjowe lody w pucharkach na złotej tacy... Cudowne wrażenia wizualne, a smakowe na pewno jeszcze lepsze!

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - dessert bar

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - weselne przekąski

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - weselny deser

 

Całość warto zwieńczyć dodatkami na strojach ślubnych, zwłaszcza w stylizacji Panny Młodej. Kolorystycznie dobrane buty ślubne, elegancka wizytowa torebka, może biżuteria podkreślą klimat wesela i cudownie będą prezentować się na zdjęciach :)

 

weselne inspiracje w barwach złota i szmaragdu - dodatki Panny Młodej

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~~mimi
Najnowszy komentarz!
Ślub w kolorze złota - BAJECZNY!
~Aldona
Złoty to mój ulubiony kolor :) Przepiękne inspiracje :)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token