Jak zeszczupleć w dniu ślubu? Suknie ślubne, które wyszczuplają sylwetkę - część 2.

nowość
Jak zeszczupleć w dniu ślubu? Suknie ślubne, które wyszczuplają sylwetkę - część 2.

Jeśli patrzyłaś już, jak zeszczupleć w dniu ślubu, na pewno interesują Cię dalsze podpowiedzi! Wszystko bowiem sprowadza się do tego, by...

 

...wybrać suknię ślubną, która optycznie wyszczupli sylwetkę.

 

 

 

Zobacz jak to zrobić!

 

Oto dalszy ciąg praktycznych trików, które pozwolą Ci wyglądać świetnie, nawet jeśli masz o kilka kilogramów za dużo. Zresztą pamiętaj – w dniu swojego ślubu każda Panna Młoda jest najpiękniejsza na świecie! :)

 

 

5. Dobrze dobrana bielizna ślubna

 

To podstawa kobiecego ubioru na co dzień, a co dopiero w dniu ślubu. Idealnie dopasowana naprawdę potrafi zdziałać cuda! Panny Młode, które są bardziej przy kości, zazwyczaj mogą poszczycić się obfitym biustem i jest to akurat część ciała, którą warto wyeksponować. Koniecznie jednak trzeba zawczasu zadbać o dobrze dobrany biustonosz! Jeżeli nie jesteś pewna, jaki rozmiar nosisz, udaj się do profesjonalnej brafitterki, która oprócz dopasowania idealnego obwodu i miseczki doradzi również najlepszy rodzaj stanika – z push-upem lub bez, bardziej lub mniej zabudowany, na cieńszych lub grubszych ramiączkach.

 

Biały gorset ślubny

 

Warto także zastanowić się nad gorsetem wyszczuplającym. Prawidłowo noszony potrafi odjąć od kilku do kilkunastu centymetrów w talii! Jeżeli jednak nigdy wcześniej nie nosiłaś tego rodzaju bielizny, taki eksperyment w dniu ślubu może nie być najlepszym pomysłem. Wiele kobiet uważa gorsety za zwyczajnie niewygodne, zwłaszcza podczas pierwszego użytkowania, a przecież nie chodzi chyba o to, by męczyć się podczas własnego wesela, prawda? Jeżeli jednak zdecydujesz się na gorset modelujący sylwetkę, warto zacząć przyzwyczajać się do jego noszenia z nawet kilkutygodniowym wyprzedzeniem przed ślubem.

 

Możesz kupić gotowy gorset lub, co jest opcją najlepszą, choć też najbardziej kosztowną, uszyć go sobie na zamówienie. Wtedy masz pewność, że będzie leżał idealnie, a profesjonalna gorseciarka poinstruuje Cię również o prawidłowym sposobie jego noszenia. Pamiętaj! Redukcję obwodu w talii należy przeprowadzać z głową, a już na pewno nie należy ściskać się przesadnie mocno na ślub i wesele! Ceremonia trwa wiele godzin, a przecież podstawą udanej zabawy jest: wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda.

 

 

6. Dodatki do sukni ślubnej

 

Jak głosi ludowe porzekadło, diabeł tkwi w szczegółach ;) Dla Panien Młodych o bardziej zaokrąglonej sylwetce dobrym pomysłem może być tren – im dłuższy, bym bardziej optycznie ją wydłuża. Jeżeli decydujesz się na welon, najlepszą długością będzie długość do połowy pleców. Jeżeli masz przysadzistą sylwetkę i krótką szyję, raczej nie zakładaj kolii, która optycznie dodatkowo ją skróci. Zasadniczo jednak, ponieważ przy samej sukni wskazana jest gładkość i prostota, z biżuterią można bardziej poszaleć.

 

Welon w sukni ślubnej

 

A zatem… teraz, gdy już wiesz, czego unikać, a na co zwracać szczególną uwagę, pozostaje najprzyjemniejsza część – rajd po sklepach w poszukiwaniu Sukni Idealnej :) Koniecznie zabierz ze sobą mamę, siostrę lub przyjaciółkę – druga osoba zawsze doradzi, poza tym wiadomo, że zakupy w babskim gronie są o wiele przyjemniejsze ;)

 

 

źródło zdjęć

 

autorka: Maja Krysztofiak

 

Komentarze:
~Monika
Najnowszy komentarz!
Piękne zdjęcia :)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token