Wieczór panieński - co zamiast męskiego striptizu, czyli warianty imprezy dla dziewczyn :)

nowość
Wieczór panieński - co zamiast męskiego striptizu, czyli warianty imprezy dla dziewczyn :)

To dopiero pytanie… na które większość osób dziarsko odpowie: Jak to! Męski striptiz bez dwóch zdań i klub muzyczny! ;) Tyle każdy się naoglądał takich wieczorów w zagranicznych filmach, a i w naszej polskiej rzeczywistości huczne imprezy panieńskie szturmem podbiły serca Panien Młodych i ich przyjaciółek...

 

Jednak okazuje się, że nie zawsze taki scenariusz jest tym wymarzonym. Nie każda Panna Młoda lubi tańczyć, nie każda lubi być w centrum uwagi. Dla tych, które nie lubią – wieczór panieński może się przeobrazić w mały koszmarek – no bo w końcu SĄ w centrum uwagi i to na nich zwrócone są wszystkie spojrzenia. Aranżowanie na siłę ("przecież wieczór panieński właśnie tak powinien wyglądać!") erotycznego pokazu męskiego tańca może narzeczoną wprawić w zakłopotanie. A z kolei rezerwowanie loży w lokalu i planowanie dzikich pląsów na parkiecie, wiedząc, że Panna Młoda woli domowe zacisze od takich miejsc, też może nie skończyć się zbyt wesoło.

 

panna młoda z druhnami na wieczorze panieńskim

 

Zatem…

 

Jeśli jesteś Panną Młodą – powiedz wprost dziewczynom, które organizują Twój wieczór panieński, co Ci sprawia przyjemność, a czego nie lubisz. Niech to będzie niespodzianka, ale stworzona na podstawie Twoich zainteresowań i gustu. Śmiało zwróć uwagę, jeśli nie bawią Cię niektóre rzeczy, żebyście wszystkie miały naprawdę udaną zabawę, bez żadnych niedomówień!

 

Jeśli jesteś natomiast siostrą, przyjaciółką, kuzynką, szwagierką, która organizuje wieczór panieński dla przyszłej mężatki – pewnie na tyle ją znasz, że bez problemu określisz to, z czego cieszyłaby się najbardziej. Jeśli jednak nie jesteś pewna, poradź się bliskich Pannie Młodej osób (z rodziny, pracy, szkoły). Podczas wieczoru panieńskiego to Panna Młoda jest najważniejsza i cała impreza powinna być dostosowana do niej i jej charakteru.

 

panna młoda z druhnami na wieczorze panieńskim

 

A teraz kilka pomysłów, jak sprawić, by wieczór panieński był naprawdę niezapomniany :)

 

  • całodniowa lub kilkugodzinna wizyta w salonie spa,

 

  • wizyta w salonie fryzjerskim i/lub u kosmetyczki,

 

Wszelkie te opcje upiększające można połączyć, np. najpierw umówić Pannę Młodą na masaż, później na manikiur, a finalnie na ułożenie włosów przed wieczornym spotkaniem. Możliwości jest mnóstwo, wybór zależy od łącznej kwoty przeznaczonej przez uczestniczki wieczoru panieńskiego i preferencji Panny Młodej (może marzy jej się wizyta u stylisty albo relaksujący zabieg w gabinecie odnowy?). A może weekend w spa dla wszystkich przyjaciółek? :)

 

wieczór panieński w spa

 

  • wynajęcie profesjonalnej makijażystki, która udzieli lekcji eksponowania walorów urody,

 

  • wynajęcie tancerki, która nauczy Pannę Młodą i pozostałe dziewczyny, jak poruszać się w rytm gorącej samby (lub dowolnego tańca :))

 

  • zorganizowanie panieńskiego weekendu w domku nad jeziorem z konkursami i ogniskiem,

 

  • wynajęcie toru na kręgielni / sali do ćwiczeń etc. – dla miłośniczki sportu,

 

  • zorganizowanie wieczoru kinowego – dla miłośniczki filmów,

 

  • zorganizowanie wypadu do stadniny – dla miłośniczki jazdy konnej,

 

  • pokaz sztuki kulinarnej – dla miłośniczki gotowania itd. itp. :)

 

panny młode na wieczorze panieńskim

 

A jakie Wy macie pomysły na wyjątkowy wieczór panieński?

 

 

źródło zdjęć

Komentarze:
~katarynka;)
Najnowszy komentarz!
SPA z psiapsiółami... to chyba opcja dla mnie
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token