Wszystko o... stylizacji Rodziców Państwa Młodych z cyklu Ślubeo Ekspert radzi

nowość
Wszystko o... stylizacji Rodziców Państwa Młodych z cyklu Ślubeo Ekspert radzi

Dzisiaj mamy coś szczególnego dla równie ważnych uczestników wspaniałego dnia ślubu... czyli dla rodziców Państwa Młodych! Cała uwaga przy ślubnych przygotowaniach skupia się w zasadzie na Pannie Młodej - wybór sukni, dobór fryzury i makijażu, zabiegi kosmetyczne, skompletowanie bielizny, butów, kwiatów do stylizacji... Również Pan Młody wymaga odpowiedniego zadbania - o swój strój, wygląd, pielęgnację przed tym wielkim dniem.

 

Często w ferworze tych wszystkich emocji i może niekiedy małego rozgardiaszu zapomina się o rodzicach weselnych.

O ile to nie oni występują w roli głównej w czasie ślubu i wesela, to jednak są bardzo istotnymi i wyjątkowymi gośćmi, którzy również chcą właściwie prezentować się przy swoich ślubujących dzieciach.

 

Mamy od Was sygnały, że nieraz mamy Panny Młodej są zagubione i nie do końca wiedzą, jak powinny się ubrać na tak wyjątkową okazję. Z tego właśnie względu nasz Ślubeo Ekspert, Agnieszka Nortey przygotowała jako bonus

 

specjalny miniporadnik o tym, jak dobrać strój dla Rodziców Państwa Młodych :)

 

 

Ślubeo Ekspert Agnieszka Nortey— Wesele dosłownie znaczy radość i taki powinno mieć sens ;) To towarzyskie i rodzinne zwieńczenie ślubu. Powinno odbywać się w serdecznej atmosferze zabawy i służyć bliższemu poznaniu się rodzin Państwa Młodych.

 

W życiu matki ślub dziecka to bardzo wyjątkowe wydarzenie. W ferworze przygotowań ślubnych mama weselna, jak i rodzice weselni nie powinni zapomnieć o sobie ;) Rodzice stoją również przed wyzwaniem, gdyż dbają o to, aby wszyscy goście podczas ceremonii ślubnej, wesela czuli się dobrze.

 

Etykieta weselna mówi, że rodzice weselni powinni wyglądać elegancko i stosownie do rangi tego wydarzenia. Jest to w końcu ceremonia, do której przywiązuje się wielką wagę i która zostaje w pamięci na całe życie...

 

 

Sukienka dla mamy weselnej

 

Wiecie już, że należy zacząć od określenia rodzaju sylwetki, gdyż jest to podstawą tego, aby kreacja wyglądała idealnie i perfekcyjnie pasowała do typu figury i typu urody (zob. artykuł o sukni ślubnej – typy sylwetek, typ urody).

 

Sukienka powinna być elegancka i wygodna, i dopasowana również do stylu mamy weselnej.

 

Ślubeo Ekspert Agnieszka Nortey

 

— Na ceremonię ślubną polecam krótsze suknie, stonowane, lecz na część weselną długie suknie, kreacje wieczorowe, bardziej zdobne i w wyraźnych kolorach. Klasyczny rodzaj sukni pasuje idealnie do rangi wydarzenia. Wspaniale wpasowują się kolory pastelowe, jak i te zdecydowane.

 

 

 Tutaj kilka propozycji: 

 

Suknie dla Mamy Panny Młodej

 

sukienka do kolan granatowa  sukienka o fasonie szmizjerki  sukienka z kołnierzykiem w pudrowym różu

 

Kreacje wieczorowe dla Mamy Panny Młodej

 

sukienka wieczorowa w odcieniu ciemny lila  długa wieczorowa suknia z aplikacjami  sukienka koktajlowa w miętowym kolorze

 

Ze względu na okoliczności rezygnujemy z bieli, ercu czy czerni. Coraz częściej do kreacji weselnej zakładane jest nakrycie głowy, np. kapelusz, toczek. Dodatki, takie jak biżuteria, torebka czy profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystkę dopełnią harmonijną całość.

 

 

Ojciec weselny

 

Strój ojca Panny Młodej jest niezwykle ważny, ponieważ często to również tata znajduje się w centrum uwagi, prowadząc swoją córkę do ołtarza.

 

Ślubeo Ekspert Agnieszka Nortey— Może to być klasyczny garnitur, lecz idealny będzie w tej uroczystej chwili smoking czy frak.

 

Najodpowiedniejszą będzie biała koszula na spinki. Dodatki powinny być dobrane do kreacji Panny Młodej, np. kwiaty w butonierce w odcieniu kwiatów Panny Młodej.

 

Zob. jak dobrać dla pana i jakie są typy męskich sylwetek.

 

 

Drodzy Rodzice Weselni, najlepiej poproście o pomoc stylistkę, która dobierze dla Was odpowiednie, idealne stylizacje, w jakich będziecie się świetnie czuć i pięknie wyglądać. Warto z rozmysłem je wybrać, bo to one będą Wam się kojarzyć właśnie z tym dniem, i siebie we wspaniałych strojach będziecie oglądać na pamiątkowych zdjęciach już zawsze… ;)

Komentarze:
~Baska
Najnowszy komentarz!
Dzieki Kasia :D te sukienki są fenomenalne.
~89kasia
Idealne sukienki na wesele można znaleźć między innymi na https://ptakmoda.com/398-sukienki-na-wesele
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token