Wybór sukni ślubnej - 3 złote zasady

nowość
Wybór sukni ślubnej - 3 złote zasady

Kreacja w marzeniach to jedno, ale znaleźć taką i przyodziać się w nią, by równie pięknie wyglądać na jawie, jak i we śnie - to dopiero wyzwanie!

 

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

 

Na Ślubeo przychodzimy z pomocą i pokazujemy 3 przydatne porady przy wyborze sukni ślubnej.

 

  • Suknia ślubna ma podkreślać atuty i ukrywać mankamenty - nigdy na odwrót!

 

To zdaje się oczywista zasada, jednak jak często, zupełnie nieświadomie, jest łamana. Generalnie, wybór sukni ślubnej, jak i każdego innego stroju, powinien przede wszystkim bazować na odpowiedzi - jakie mam zalety figury? A jakie widzę mankamenty, które chcę ukryć?

 

Jeśli masz wąską talię, sięgaj raczej po rozkloszowane spódnice, które nadadzą kobiecej linii Twojej sylwetce. W przypadku szerokich ramion ostrożnie dobieraj dekolty, a jeśli jesteś posiadaczką krótkich nóg, zrezygnuj z obcisłych spódnic. Na każdy mankament znajdzie się rada - ważne, byś potrafiła wymienić swoje zalety i wady, a panie w salonie sukien ślubnych podpowiedzą, na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni ślubnej.

 

  • Zdjęcie, a rzeczywistość

 

Upatrzyłaś sobie przepiękną kreację w pięknym katalogu? Wspaniale! Pamiętaj jednak o tym, jak ważne są przymiarki i skonfrontowanie marzeń/wyobrażeń z rzeczywistością. Jeśli Twoje serducho mocniej zabiło na widok jakiejś śliczności w tiulach, koronkach czy bieli, wiesz już, jakim tropem pójść. Zanim jednak weźmiesz się za zamawianie z katalogu internetowego, pójdź, przymierz i oceń, czy faktycznie na żywo też wywołuje efekt "wow".

 

Wybierając suknię ślubną, pamiętaj, że to ona ma pasować do Ciebie, a nie Ty do niej :)

 

Wybór sukni ślubnej - Panna Młoda w pięknej kreacji

 

  • Porady przy wyborze sukni ślubnej - na wagę złota!

 

Tak naprawdę Ty wiesz najlepiej, w czym dobrze się czujesz i co lubisz na sobie oglądać. Ale przy tak ważnym dniu, jakim jest ślub, warto wziąć pod uwagę porady bliskich i dalszych osób. Bo w końcu pewnie nie chodzisz na co dzień w balowych kreacjach ;), więc poszukiwania i wybór sukni mogą sprawić trochę problemu.

 

Przez bliskie osoby ma się rozumieć mamę, siostrę, przyjaciółkę albo może i kumpla, który zna się na stylizacji. Przez dalsze - panie w salonie mody ślubnej czy osobistą stylistkę. Wszelkie opinie i rady, szczególnie te fachowe, warto wziąć pod uwagę. Jeśli chcesz jeszcze więcej wskazówek, zajrzyj też na parametry sukni ślubnej - jak wybrać idealną suknię ślubną?

 

Pamiętaj przy tym, żebyś zawsze ostatecznie wybierała to, do czego masz przekonanie. Wybierz suknię ślubną, w której będziesz czuła się pięknie i komfortowo. Powodzenia!

 

 

zdjęcia

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

Komentarze:
~Dorota
Najnowszy komentarz!
Super porady! Na pewno się przydadzą, ja swoją wędrówkę zaczynam jutro od sklepu Piekut w Warszawie, mam nadzieję że się nie zawiodę ;)
~sonia
dzięki, jak wędrowałam po sklepach w poszukiwaniu mojej idealnej sukni ślubnej to właśnie tym się kierowałam ;);)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token