WYWIAD z Agnieszką Nortey cz. 2. - Z cyklu ŚLUBEO EKSPERT radzi... Makijaż i stylizacja ślubna -

nowość
WYWIAD z Agnieszką Nortey cz. 2. - Z cyklu ŚLUBEO EKSPERT radzi... Makijaż i stylizacja ślubna -

Dzisiaj mamy przyjemność ponownie gościć u siebie Agnieszkę, która przybliży specjalnie dla czytelników – a szczególnie pewnie czytelniczek ;) – tajniki swojego zawodu związane… ze ślubem!

 

Zobaczcie, czy i dlaczego warto skorzystać z fachowej pomocy nie tylko przy makijażu na ślub, ale i całej ślubnej stylizacji. Oraz jak na spotkaniach ze stylistką zachowują się… Panowie Młodzi ;)

 

Na pytania odpowiada Ekspert Ślubeo, Agnieszka Nortey osobista stylistka & wizażystka.

 

Ślubeo Eskpert radzi - AGNES

 

Ślubeo Ekspert_logo Agnes

 

www: agnesstylistka.pl

 


 

 

  • Agnieszko, energia aż z Ciebie emanuje! Czy pozytywne nastawienie pomaga Ci w Twojej pracy?

 

Tak, bardzo pomaga. Jestem pozytywnie nastawioną do życia osobą i często też udziela się to innym, gdy przebywają w moim towarzystwie. Dlatego Panny Młode mogą czuć się tuż przed ślubem bardziej komfortowo.

 

 

  • Jednym słowem, spotkanie z Tobą to dobry sposób na piękny makijaż ślubny i na… duży uśmiech? ;)

 

Ślub to szczególny dzień, w którym bardzo często towarzyszy stres, co jest normalne. Dlatego podczas wykonywania makijażu prowadzę często rozmowę z klientką, tak aby rozładować jej napięcie i często kończy się to gromkim śmiechem ;)

 

 

  • W jakim zakresie z Twoich usług korzystają Panny Młode?

 

Najczęściej Panny Młode korzystają z makijażu ślubnego, lecz również bardziej świadome osoby proszą o pomoc przy wyborze sukni ślubnej i dodatków dla siebie, jak i Pana Młodego. Jest to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, więc chcą być pewne, że to ''ta'' suknia. Na makijaż ślubny najlepiej wybrać się do wizażystki, gdyż wtedy mamy tę pewność, że będzie wykonany zgodnie z naszym typem urody, kształtem twarzy, kolorami, które będą współgrały z całością. Poza tym makijaż wykonany przez wizażystkę będzie się trzymał przez cały czas, aż do zakończenia całej imprezy weselnej i jeszcze dłużej. Niektóre Panny Młode zostawiają makijaż na drugi dzień ;) Czego oczywiście nie polecam, gdyż nie jest wskazane spać choć przez chwilę w pełnym makijażu.

 

Ślubeo Ekspert radzi_Agnes_makijaż ślubny 

 

 

  • Czy Panowie Młodzi są bardziej wymagającymi klientami? Bardziej niecierpliwymi? Jak możesz ich określić?

 

Pan Młody to bardzo zdecydowany i konkretny klient. Oczekuje zasady – idealnie, szybko i konkretnie. Tak jak przy zakupach z mężczyzną ;) Mężczyzna wie czego chce, lecz również czeka na wskazówki i fachową poradę, jak i jej uzasadnienie i podpowiedź, co i jak jeszcze może z konkretną stylizacją łączyć. Dlatego zakupy z mężczyzną trwają krócej niż z kobietą. Nie zatrzymuje się i nie skupia na niepotrzebnych rzeczach, chyba, że zostanie przekonany o tym, że właśnie ''ta'' rzecz jest potrzebna i podkręca jego stylizację w taki i taki sposób.

 

 

  • Jesteś nie tylko wizażystką, ale także stylistką fryzur. Czy pomagasz także dobrać odpowiednią fryzurę na ślub?

 

Tak, jestem również stylistką fryzur. Pomagam Pannie Młodej dobrać typ fryzury, tak aby czuła się komfortowo i pewnie oraz aby fryzura współgrała z całością. Aktualnie modne są fryzury naturalne, delikatne. Często to fale, loki, czy półupięte fryzury, takie, które nadadzą lekkości całej stylizacji.

 

 

  • Dlaczego odradzałabyś Pannom Młodym samodzielne wykonanie makijażu w dniu własnego ślubu?

 

Odradzałabym wykonanie samodzielne makijażu ślubnego, tym bardziej, że jest to bardzo specyficzny makijaż. Trzeba posiadać profesjonalną wiedzę, aby dobrze został wykonany. Makijaż ślubny jest połączeniem dwóch makijaży, a wszystko po to, aby również wyglądał idealnie na zdjęciach ślubnych. Osoba, która nie zajmuje się profesjonalnie makijażem, nie jest w stanie sama wykonać dobrze tego makijażu. Zdjęcia ślubne zostają już na zawsze… Czy chcesz wyglądać na nich pięknie?

 

Ślubeo Ekspert radzi_Agnes_makijaż i stylizacja ślubna 

 

  • Ile czasu przed ślubem najlepiej umówić się na konsultacje ze stylistką ślubną?

 

Najlepiej umówić się ze stylistką i wizażystką od razu po ustaleniu daty ślubu lub na kilka miesięcy przed uroczystością. Podczas takiego spotkania obie strony poznają się wzajemnie, omawiane są wszystkie oczekiwania klientki. W ten sposób krok po kroku ustalane są wszystkie szczegóły, aż do momentu, kiedy stylistka wyszuka ''tę'' jedną jedyną wymarzoną suknię i całą resztę stylizacji oraz zostanie końcowo dobrany współgrający z całością makijaż ślubny.

 

 

  • Co możesz na zakończenie powiedzieć naszym Pannom Młodym?

 

Kochane Panny Młode ;) Pamiętajcie, że jest to dla Was najwspanialszy dzień w życiu, raz w życiu… Wyglądajcie w nim olśniewająco i czujcie się olśniewająco!

Dziękuję za miłe spotkanie ;)

 

 

Zdjęcia: Udostępnione dzięki uprzejmości Agnieszki

www: agnesstylistka.pl

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token