Goście weselni

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Załóż darmowe konto i zobacz, jak łatwo zorganizować ślub i wesele z Wedding Plannerem Ślubeo!

Zaloguj się do Ślubeo.pl!
Zaloguj się, aby korzystać z praktycznych narzędzi do planowania i organizowania ślubu.

Prawdopodobnie najbardziej wszechstronna Lista Gości weselnych na rynku. I nareszcie bezproblemowa :)

Stwórz listę gości i łatwo kontaktuj się z nimi za pomocą specjalnej Strefy Gościa! Prześlij wirtualne zaproszenie swoim gościom, jeśli zechcesz, udostępnij im różne warianty menu, transportu czy noclegu.

Nareszcie będziesz mieć kompletną listę ze wszystkimi danymi, szybkimi opcjami potwierdzenia przybycia i wieloma innymi – pod pełną kontrolą! :)
Wedding Planner Goście weselni

Uzupełnij Listę Gości weselnych

Dodaj nowego gościa na listę w banalnie prosty i szybki sposób! By jak najsprawniej zarządzać swoją listą gości weselnych, określ, czy gość przybędzie sam, czy z partnerem lub rodziną. Podaj imię i nazwisko gościa oraz osoby towarzyszącej i/lub dziecka. Jeśli w rodzinie jest więcej dzieci, kliknij w przycisk "Dodaj dziecko".

Dla każdego gościa możesz także podać dane kontaktowe i teleadresowe oraz przypisać notatki.


Wejdź

Zakładka "Dane kontaktowe"

Aby podejrzeć telefon, e-mail lub adres danego gościa weselnego, kliknij w zakładkę "Dane kontaktowe". Za pomocą ikonki "Edytuj" możesz uzupełnić albo zmienić dane przy wybranym nazwisku.


Wejdź

Wedding Planner Goście weselni
Wedding Planner Goście weselni

Zakładka "Zaproszenia / Link do Strefy Gościa"

Kliknij w tę zakładkę, by zarządzać wirtualnymi i tradycyjnymi zaproszeniami na ślub. Zaznacz w kolumnie nazwiska osób, do których chcesz wysłać wirtualne zaproszenie z linkiem do Strefy Gościa. Gdy już je wyślesz, w kolumnie obok automatycznie zaznaczy się przy tych nazwiskach zielone pole. By ułatwić zapanowanie nad rozsyłaniem tradycyjnych zaproszeń ślubnych, możesz też zaznaczyć w następnej kolumnie, którzy goście już je otrzymali. W ten sposób nikogo nie pominiesz! Ostatnia kolumna da Ci szybki podgląd na spodziewaną liczbę gości weselnych. Gdy Twoi goście potwierdzą bądź odmówią swoje przybycie w Strefie Gościa, wówczas tutaj automatycznie pojawi się wybrana przez nich opcja. Możesz także samodzielnie zaznaczać opcje potwierdzenie przybycia przy wybranych nazwiskach.


Wejdź

Zakładka "Menu / Transport / Nocleg

Jeśli udostępniasz swoim gościom różne opcje wyboru, tutaj pojawią się informacje o tym, na co się zdecydowali. Twoi goście mogą dokonywać wyboru menu, rodzaju transportu czy noclegu po zalogowaniu do Strefy Gościa. W łatwy sposób możesz także samodzielnie przypisać do danego gościa określony wariant - w odpowiedniej kolumnie wybierz z rozwijanej listy tę opcję, którą chcesz mu zapewnić.


Wejdź

Wedding Planner Goście weselni
Wedding Planner Goście weselni

Wyszukuj nazwiska na Liście Gości weselnych

Dziesiątki lub setki nazwisk na liście, a Ty potrzebujesz pilnie podejrzeć informacje o jednej osobie? Nic prostszego!

Skorzystaj z szybkiego filtrowania, wybierając określone kryteria, według których chcesz wyszukać danego gościa.


Wejdź

Wypełnij Strefę Gościa informacjami o Waszym ślubie!

Stwórz własną stronę ze wszystkimi szczegółami o Waszym ślubie i weselu! Udostępnij ją swoim gościom, by zapewnić sprawną i szybką komunikację w najważniejszych sprawach - np. potwierdzenia przybycia.

W Strefie Gościa podaj niezbędne informacje - datę i godzinę ślubu, Wasze dane kontaktowe oraz miejsca, gdzie odbędą się ślub i wesele - mapki dojazdu pojawią się automatycznie po wpisaniu adresów!

Możesz także dodać Wasze narzeczeńskie zdjęcie :)

Jeśli przewidujesz różne opcje menu, transportu czy noclegu - wybierz warianty, które chcesz udostępnić swoim gościom. O każdym z nich możesz napisać krótką notatkę z dodatkowym objaśnieniem.


Wejdź

Wedding Planner Goście weselni