Filmowanie wesel

Odnaleziono 1 ogłoszenie


Kamerzysta na wesele

Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenia w życiu dorosłego człowieka. Większość powie, że najważniejsze i naprawdę trudno się z tym nie zgodzić. Przeżycie tego wyjątkowego czasu to jedno, ale potem pozostają nam wspomnienia. Warto je pielęgnować i ciągle do nich wracać. W tym z całą pewnością pomogą nam filmy z wesela. Profesjonalnie nagrane, uwzględniające najistotniejsze momenty podczas tego wyjątkowego dnia – to pamiątka, której nie da się z niczym porównać.

Kamerzysta na wesele – bardzo na tak!

Wiele osób zastanawia się, czy w ogóle kamerzysta na wesele to dobry pomysł. Mnóstwo nowożeńców od tego odchodzi, decydując się tylko na profesjonalnego fotografa. My uważamy, że warto zainwestować także w filmy. Oczywiście nasi znajomi mogą nagrać jakieś wideo swoimi nowoczesnymi smartfonami. Nie zrobią jednak profesjonalnych produkcji, które zapewniają nam specjaliści.
Sortuj ogłoszenia według: Data dodania Cena Oglądalność Ocena Alfabet
Najnowsza opinia
Wszystko jak należy. Film, zdjęcia , a przede wszystkim PROFESJONALNA obsługa
Wojtek
Opis
Ślub i wesele to najpiękniejsze chwile w życiu każdego człowieka. Aby zatrzymać...
Do schowka

Kamerzysta na wesele  - tak czy nie?

Fotograf ślubny to podstawa podczas ślubu i wesela. Robi piękne zdjęcia, uwiecznia ważne momenty i wiążące się z nimi emocje. To właśnie fotografa ślubnego pary młode szukają na długo przed uroczystością, zapominając albo świadomie decydując się na brak kamerzysty. Tymczasem dzisiaj wraca moda na tworzenie filmów weselnych. Zresztą w mediach społecznościowych wielu osób można zobaczyć przepiękne, niezwykle wzruszające produkcje, np. filmy z przygotowań do ślubu, kompilacje ujęć z uroczystości w kościele, a potem wspaniałe kadry filmowe z samej zabawy weselnej. Warto wziąć pod uwagę zatrudnienie kamerzysty, a wszystko po to, by cieszyć się dodatkowymi pamiątkami. A tych nigdy za wiele, jeśli chodzi o ślub oraz wesele.

Kamerzysta na wesele wraca do łask!

Gdy wiele osób słyszy określenie „kamerzysta na wesele” wyobraża sobie mężczyznę z wielką kamerą, który nagrywa przede wszystkim pijanych wujków przy stole. Potem dostarcza młodym długi film, którego nie chce się nikomu oglądać. Tymczasem dzisiaj wideofilmowanie ślubu i wesela to coś znacznie innego! Kamerzysta (często jest nim sam fotograf!) dostarcza nam kilka zmontowanych z przepięknych ujęć filmów. Możemy zamówić wideo, które nas interesuje, np. to z przygotowań do ślubu, z samej uroczystości czy to w kościele, czy w urzędzie stanu cywilnego, czy z zabaw weselnych, czy po prostu z całego dnia (albo dwóch dni, gdy wesele jest dwudniowe). Nowożeńcy otrzymują od kamerzysty przemyślane wideo, a nie ciąg ujęć, które w całości trwają kilka, jeśli nie kilkanaście godzin.

Kamerzysta na wesele – jak szukać?

Oczywiście – w internecie! Najłatwiej i najpewniej będzie skorzystać z katalogu usług ślubnych. Taką wyszukiwarkę oferuje slubeo.pl – wystarczy wejść w kategorię dotyczącą ślubnego filmowania. Tutaj możemy filtrować oferty po tym, co nas interesuje. Oczywiście nie warto skupiać się tylko na cenie (chociaż ona też jest istotna, a najniższa wcale nie oznacza najgorszych usług, a najwyższa najlepszych), ale przede wszystkim na ocenie. Gdy wybierzemy już kilka ogłoszeń, którymi jesteśmy zainteresowani, to przejrzyjmy portfolio. Wideofilmowanie, podobnie jak fotografia, to dziedziny bardzo subiektywne. Jednemu spodoba się to, a drugiemu zupełnie coś innego. Szukajmy klimatu, który nam najbardziej odpowiada. Pozostaje jeszcze sprawdzenie dostępnego terminu. Kamerzyści, podobnie jak fotografowie, oczywiście ci najlepsi, są zazwyczaj rozchwytywani. Dlatego warto wziąć się za te poszukiwania jak najwcześniej. A wszystko po to by uniknąć potem zbędnego stresu.

Umówienie spotkania

Gdy do tej pory wszystko się zgadza (dobra renoma kamerzysty, termin, cena), to koniecznie umówmy się na spotkanie. Warto, by pomiędzy nowożeńcami a kamerzystą „zaiskrzyło”. Wówczas współpraca będzie przebiegała jak najbardziej pozytywnie. Warto otwarcie rozmawiać o oczekiwaniach. Zresztą dobry fotograf będzie nam zadawał wiele pytań, m.in. o samą oprawę uroczystości, ale też o to co nam się podoba, a co nie. A wszystko po to, by finalny efekt był jak najbardziej zadowalający. Jak widać kamerzysta na wesele to świetny pomysł! Piękne, wzruszające wideo to okazja do pochwalenia się w mediach społecznościowych naszym szczęściem, ale przede wszystkim to idealna pamiątka na długie, długie lata. Powodzenia w poszukiwaniach.