DJ / wodzirej na wesele

Odnaleziono 5 ogłoszeń


Dla wielu par narzeczonych, dobra zabawa na parkiecie w dniu wesela decyduje o sukcesie całego przyjęcia. Wybór odpowiedniego DJ-a weselnego nie należy zatem do najprostszych. Oczywiście, zawsze możecie znaleźć kogoś, kto będzie chciał wykonać tę pracę za grosze. Ale pamiętajcie - to jest Wasz ślub! Macie tylko jedną szansę, żeby zrobić to dobrze.

 

Dj na wesele ogłoszenia

Na Slubeo.pl znajdziesz bazę najlepszych DJ-ów weselnych, którzy zapewnią Waszym gościom świetną zabawę do samego rana. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami poniżej. 

Sortuj ogłoszenia według: Data dodania Cena Oglądalność Ocena Alfabet
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Każda impreza okolicznościowa prowadzona przeze mnie jest na wysokim poziomie, ze...
Do schowka
Najnowsza opinia
Witam, gorąco polecam DJ MONSTER, każdy z naszego wesela wyszedł, pełen podziwu i zachwytu. Wspominając nasze wesele...
Patrycja Witkowska
Opis
CIĘŻKI DYM na Pierwszy Taniec ! FONTANNY ISKIER & WYRZUTNIE ISKIER DJ MONSTER -...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Raf-Party to profesjonalny DJ z bogatym doświadczeniem. Zapewniam oprawę muzyczną...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Tworzymy dla Ciebie niezapomniane eventy Planujesz swoje przyjęcie weselne?...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke.Oprawa muzyczna wesel,...
Do schowka

Planowanie ślubu to niewątpliwie jedno z bardziej wymagających projektów, z jakim wielu z nas będzie się mierzyć. Jeśli planujecie zorganizować niezapomniane przyjęcie, zapewne zdajecie sobie sprawę, że jedną z najważniejszych rzeczy jest zadbanie o aranżację muzyczną. To zapewnić Wam może profesjonalny DJ weselny. Jeśli jeszcze zastanawiacie pomiędzy zespołem a DJ-em, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym staramy się pomóc dokonać słusznego wyboru.


Jak długo przed ślubem należy rozpocząć poszukiwania idealnego DJ-a weselnego?

Najmodniejsze lokale czy fotografowie mają terminy zajęte na kilka lat do przodu. Podobnie trudno jest zarezerwować dobrego DJ-a weselnego. Obecnie normą jest już fakt, że to para młoda dostosowuje się do terminarza DJ-a, a nie odwrotnie. Po tym można też poznać, czy jest rozchwytywany — jeśli ma wolne terminy na kolejny miesiąc, prawdopodobnie nie będzie najlepszym wyborem. Obecnie, aby zarezerwować termin u najlepszych w branży, trzeba będzie poczekać nawet blisko dwa lata. Aby uniknąć utrudnień związanych z dostępnością terminu, warto zająć się kwestią współpracy z DJ-em weselnym już na samym początku planowania ślubu.


Ile kosztuje DJ na wesele?

Wartość usług, jakie oferują profesjonalni DJ-e weselni jest bardzo zróżnicowana i waha się od 1000 zł nawet do 8000 zł. Wiele zależy od ogólnych cen rynkowych w branży, ilości atrakcji, które zapewni DJ oraz od jego uznania wśród klientów. Jeśli planujecie też zorganizować poprawiny, należy liczyć się, z tym, że ten koszt wzrośnie. Dodatkowo należy rozważyć, czy chcecie zatrudnić samego DJ-a weselnego, czy również wodzireja, który zajmie się prowadzeniem zabawy. Zanim podpiszecie umowę, zapytajcie też o to, czy pobiera zadatek bądź zaliczkę oraz jaki przewiduje termin spłaty należności. Kolejną kwestią są: zakwaterowanie, koszty dojazdu czy dodatkowy sprzęt techniczny, którego może wymagać DJ.


Czym należy się kierować wybierając odpowiedniego DJ-a weselnego?

Przede wszystkim, DJ weselny powinien być kimś, z kim będziesz mógł się łatwo dogadać. Ktoś, komu zaufasz, że wykona dobrą robotę, dbając o zabawę i aranżację muzyczną Twojego wesela. Warto też zaobserwować, w jaki sposób DJ komunikuje się z innymi, aby ocenić, czy będzie potrafił poprowadzić ludzi na parkiet lub ożywić gości, jeśli nastrój będzie opadać. Przed pierwszym spotkaniem sprawdźcie kanały społecznościowe DJ-a weselnego - stronę internetową, konto na Youtube czy profil na Facebooku. Istotną częścią pracy DJ-a jest poznanie młodej pary - ich upodobań muzycznych i ogólnego zamysłu klimatu wesela. Najlepiej jest wybrać DJ-a, który nie specjalizuje się w konkretnym gatunku muzycznym, a takiego, który jest otwarty na wszystkie style. Pamiętajcie, że możecie ustalić z DJ-em weselnym listę utworów, które będą grane na przyjęciu. Jeśli szukacie muzycznych inspiracji, zachęcamy do zajrzenia na stworzoną przez nas playlistę piosenek na wesele. Zanim zdecydujecie się podjąć współpracę, zapytajcie o to, czy przewiduje konkretne godziny pracy, czy zostanie aż do ostatniego gościa.


Czy DJ powinien być w duecie z wodzirejem?

Bardzo często DJ weselny współpracuje z wodzirejem. W takim przypadku ten pierwszy zajmuje się zwykle wyłącznie zapewnianiem muzyki, a wodzirej zaprasza i zachęca na parkiet, aranżuje zabawy i integruje gości weselnych. Ogromnie ważną kwestią jest dobra komunikacja między wodzirejem a DJ-em weselnym, dlatego warto wybrać duet współpracujący ze sobą od lat, a nie osobnych fachowców - chodzi przecież o dobrą zabawę, a nie o rywalizację między nimi.


Czy DJ weselny i wokalista/instrumentalista do dobry pomysł?

Zachęcamy do rozważenia też duetu DJ weselny + wokalista/instrumentalista. Jeśli chodzi o opcję z instrumentalistą - zależy to od gustu pary młodej. Dużym zainteresowaniem cieszą się skrzypacze, którzy zadbają o piękny klimat podczas takich momentów jak sama ceremonia zaślubin czy pierwszy taniec. Jeśli jednak organizujecie tradycyjne polskie wesele, polecamy razem z DJ-em weselnym zatrudnić muzyka grającego na akordeonie czy saksofonie. Decydując się na duet z wokalistą, zapewniacie sobie niejako kompromis pomiędzy wyborem samego DJ-a a zespołu muzycznego - będziecie mieli zarówno muzykę na żywo, jak i możliwość puszczania kawałków przez profesjonalnego DJ-a weselnego.