Zespół weselny

Odnaleziono 4 ogłoszenia


Oprawa muzyczna to niewątpliwie jeden z najistotniejszych elementów w organizowaniu ślubu i przyjęcia weselnego. Szukacie zespołu weselnego, który zapewni muzykę na żywo na Waszym przyjęciu?

 

Zespół na wesele - Ogłoszenia

Slubeo.pl przedstawia przegląd najlepszych bandów, które specjalizują się w wielu gatunkach muzycznych. Niezależnie od tego, czy szukasz małego, czy większego zespołu weselnego, na stronie Ślubeo na pewno znajdzie wiele możliwości i wybierzecie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przeglądem.

Sortuj ogłoszenia według: Data dodania Cena Oglądalność Ocena Alfabet
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Zespół TROLL to 4-osobowa grupa wokalno-instrumentalna z olbrzymim doświadczeniem w...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Zespół Roxy Dance oferuje profesjonalną oprawę muzyczną:Przede wszystkim...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
Zespół Roxy Dance oferuje profesjonalną oprawę muzyczną:Przede wszystkim...
Do schowka
Najnowsza opinia
Ten użytkownik nie posiada jeszcze żadnych opinii
Opis
DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaokeOprawa muzyczna wesel, poprawin,...
Do schowka

Nietzsche powiedział kiedyś, że „życie bez muzyki jest błędem”. Jak więc rozpoczynać nowe życie bez jej dźwięków? Staranny dobór zespołu weselnego jest równie ważny co odpowiednie menu, wymarzona sala czy wyśniona suknia ślubna. To właśnie ten dzień, jako początek wspólnej drogi para młoda ma wspominać do końca swych dni.


Wybór zespołu weselnego

Anturaż przyjęcia weselnego niejako wymusza na nas odpowiedni dobór muzyki. Oczywiście, jeżeli zależy nam by goście dobrze się bawili. Do innej scenerii zaprosimy Dj-a, do innej zespół weselny, a do jeszcze innej - kwartet smyczkowy. Jeżeli cenisz sobie żywą muzykę i interakcje kapeli z gośćmi to świetną opcją będzie zaangażowanie zespołu weselnego. O wadach i zaletach zarówno Dj-a, jak i zespołu weselnego możecie poczytać tutaj. Wielu ludzi decyduje właśnie na to rozwiązanie, co przekłada się na napięte grafiki, osób parających się tym zajęciem. Często chcąc mieć na przyjęciu zespół ceniony na lokalnym rynku, musimy liczyć się z tym, że terminy rezerwacji owych kapel sięgają nawet kilku lat do przodu.

Sam fakt, że zespół zbiera pozytywne oceny, nie świadczy jednak o tym, że będzie odpowiedni akurat dla naszego przyjęcia. Tak jak zespoły muzyczne tworzą różną muzykę, tak niektóre zespoły weselne, poruszają się w konkretnej stylistyce. Znajdziemy więc wśród nich reprezentantów rockowych brzmień z gitarą elektryczną w tle, miłośników klasyki z silnym akcentem na instrumenty dęte czy wytworne zespoły rozmiłowane w smyczkach. Pamiętajmy o tym robiąc przegląd kapel. Przecież klimat imprezy tworzy przede wszystkim dobrze bawiąca się publiczność.


Zespół weselny z konferansjerem

Konferansjerka to ciężki kawałek chleba. Należy w konkretnym dniu, o konkretnej porze wprawić się w odpowiedni nastrój, by sprostać zadaniu, jakim jest sprawne poprowadzenie imprezy. Jeżeli wodzirejem jest członek zespołu weselnego, czy to grający na instrumencie, czy też śpiewający, to zadanie wydaje się tym bardziej ciężkie. Często więc kapele posiadają w składzie osobę, która nie zajmuje się niczym innym jak tylko interakcją z gośćmi weselnymi. Jest to o tyle wartościowe, że taki konferansjer może szkolić swój warsztat w ścisłej profesji, nie odciągany próbami muzycznymi zespołu weselnego. Często, żeby rozruszać towarzystwo sama muzyka nie wystarczy. Nieocenionym wydaje się w takiej sytuacji odpowiedni wodzirej. Więcej o tym możecie przeczytać w pod tym linkiem.


Budżet

Nie jest żadną tajemnicą, że impreza weselna wiąże się ze sporymi wydatkami. Samo opłacenie zespołu muzycznego generuje spore koszty. Przeszukując oferty zespołów muzycznych możemy zauważyć spore rozbieżności cenowe - od kwot trzycyfrowych do pięciocyfrowych. Za co więc tak naprawdę płacimy? Za doświadczenie zespołu, za jego renomę, instrumentarium, za ilość osób do opłacenia. Składowych jest wiele. Szczególnie w momencie, gdy zdecydujemy się na zatrudnienie zespołu weselnego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem. Mogąc przebierać w ofertach, kapele często dźwigają stawki nieproporcjonalnie do ich umiejętności na tle konkurencji. Jako że nie jest to konkurs talentów, a raczej popularności, takie podejście nie powinno nikogo dziwić. Czy jednak warto popadać w skrajność? Kapela za 500 zł składająca się z sześciu członków wydaje się co najmniej ryzykowną opcją. Także ta za kilkanaście tysięcy może okazać się przesadzoną. Wyszukiwarka Ślubeo pozwoli w łatwy sposób przeszukać zespoły weselne pod kątem dysponowanego przez nas budżetu.