REBEL RECORDS wideofilmowanie - Wejherowo - pomorskie

Kategoria: Wideofilmowanie wesel
343
Dodano: 2020/07/19
2000 zł
Dojazd w promieniu 80 km gratis!
Dane ogłoszeniodawcy:
tel. 692478185
(powołaj się na Ślubeo.pl)

www.weselezklasa.pl/rebel-r...
Treść ogłoszenia

Na polskim rynku kamerzystów jest wielu, wybór zaś nie jest prostym, drogi przyjacielu. Chcesz mieć film fajny z wesela, łez pełne ramiona, to może oferta moja Cię przekona.


Sprzęt, na którym pracuję

Obraz rejestrowany przy użyciu kamery PANASONIC AG-UX90 o rozdzielczości zapisu 4K, dodatkowo ujęcia lotnicze (np. kościoła) z DRONA DJI PHANTOM 3 ujęcia (np. w aucie pary młodej) z kamery sportowej REDLAF SJ8000,dodatkowo ujęcia (np. w trakcie konkursów) z aparatu fotograficznego CANON 1300D


O firmie

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy moment w Waszym życiu, który niestety bardzo szybko przemija. Nic dziwnego, że chcielibyście zatrzymać go z sobą na zawsze, na przykład w formie zdjęć, ale także w formie filmu, który zachowa dla Was sam przebieg uroczystości, którego zdjęcia nie zdołają uchwycić. Zdjęcia rzeczywiście są świetną pamiątką, ale nie są w stanie uchwycić najważniejszych momentów uroczystości, nie odtworzą słów wypowiadanych podczas przysięgi, ani najbardziej wzruszających momentów, do których pragniecie wracać. Kamera widzi więcej niż aparat. Pan młody po raz pierwszy spoglądający na przyszłą żonę w sukni ślubnej, wzruszony tata odprowadzający córkę do ołtarza, tańczącą babcię w rytm hip hopu, spadający kawałek tortu, muzyka, atmosfera na weselu i wiele więcej. Jasne, te same momenty można uwiecznić na zdjęciach, ale dzięki filmowi dana chwila będzie wciąż żywa. 

 

OK Chcecie film ale kompletnie nie wiecie, jakiego kamerzystę powinniście wybrać? A dobry kamerzysta to nie tylko profesjonalista w swoim fachu, dysponujący dobrej jakości sprzętem, ale również osoba dyskretna, dzięki której niemalże nie odczujemy obecności kamery. Fachowiec nie będzie ustawiał gości ani prosił Młodych o powtórzenie wyjścia z samochodu.
Moje doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dwóch takich samych uroczystości ślubnych, dlatego też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Każde powierzone zadanie wykonuję uczciwie i sumiennie z jednakową pasją i zaangażowaniem. Wprowadzam luźny, bezstresowy klimat współpracy nie zapominając jednocześnie o odpowiednim zachowaniu podczas uroczystości.

Pakiet Standard
2000 zł Dojazd w promieniu 80 km gratis!
W cenie pakietu:
 • 2 kamery
 • film w Full HD
 • przygotowania
 • błogosławieństwo
 • ceremonia
 • wesele do oczepin
 • teledysk
 • wywiady z gośćmi
 • plener filmowy w dowolnym terminie
 • filmowe podziękowanie dla rodziców
 • film na pendrivie
 • klip na stronie internetowej
 • flycam
Opis Pakietu:

wariant XL "PLUS" - przygotowania-ubieranie, błogosławieństwo, ślub, wesele do zakończenia oczepin, WIDEOKLIP, ŚCIANKA GOŚCI, FullHD, okolicznościowy pendrive i etui, DRON. OPCJA- WSTĘP DO FILMU ŚLUBNEGO, POWITANIE GOŚCI, PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW. Zapytaj o szczegółową oferte.Lokalizacja

Kwiecień 2021
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów
Oceny pozytywne
0
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Użytkownik:
Komentarz:
Token przeładuj token