Fotograf ślubny, woj. podlaskie i cała Polska - Białystok - podlaskie

Kategoria: Fotografia ślubna
835
Dodano: 2019/12/12
2000 zł
Dojazd w promieniu 100 km gratis!
Dane ogłoszeniodawcy:
tel. 530434793
(powołaj się na Ślubeo.pl)

fotografiaweselna.com.pl
Treść ogłoszenia

Nazywam się Mirosław Miniszewski. Z zawodu jestem fotografem, poligrafem oraz doktorem nauk humanistycznych. Fotografią zajmuję się zawodowo od dwunastu lat. Najchętniej fotografuję ludzi i portret jest moją ulubioną dziedziną tej sztuki. 


Sprzęt, na którym pracuję

Dysponuję kompletem profesjonalnego sprzętu fotograficznego: pełnoklatkową kamerą oraz zapasowym korpusem, kompletem profesjonalnych obiektywów, zestawem przenośnych lamp błyskowych, statywami oraz licznymi modyfikatorami światła, takimi jak blendy, plastry miodu, beauty dish, stumienice.


O firmie

Nazywam się Mirosław Miniszewski. Z zawodu jestem fotografem, poligrafem oraz doktorem nauk humanistycznych. Fotografią zajmuję się zawodowo od dwunastu lat. Najchętniej fotografuję ludzi i portret jest moją ulubioną dziedziną tej sztuki. Fotografia ślubna jest dla mnie doskonałym połączeniem pasji i pracy zawodowej. Oprócz fotografii cyfrowej, zajmuję się też tradycyjną, w tym stosowaniem najstarszych technik, które nazywa się dzisiaj szlachetnymi. W swoim dorobku mam kilkanaście wystaw fotograficznych, dwa wydane albumy oraz zrealizowałem kilka projektów artystycznych. Regularnie prowadzę warsztaty fotograficzne, głównie w zakresie technik szlachetnych. Więcej o mojej twórczości artystycznej na stronie http://pracowniafotograficzna.com.pl. Dysponuję kompletem profesjonalnego sprzętu fotograficznego: pełnoklatkową kamerą oraz zapasowym korpusem, kompletem profesjonalnych obiektywów, zestawem przenośnych lamp błyskowych, statywami oraz licznymi modyfikatorami światła, takimi jak blendy, plastry miodu, beauty dish, stumienice. Posiadam także kilka aparatów analogowych oraz wielkoformatowy aparat na błony cięte lub szklane negatywy. Mam na wyposażeniu profesjonalną drukarkę fotograficzną Epson, która drukuje zdjęcia w najwyższej jakości w rozdzielczości do 360 DPI oraz do formatu A3+. Wszystkie prace wykonuję samodzielnie, włącznie z drukowaniem fotografii, co decyduje o szybkich terminach realizacji.

Pakiet Standard
2000 zł Dojazd w promieniu 100 km gratis!
Opis Pakietu:

Na sesję ślubną składa się reportaż ślubny oraz seria zdjęć portretowych i okolicznościowych. Przed sesją spotykam się z klientami i dokładnie ustala, przebieg sesji oraz ich indywidualne życzenia. Towarzyszę młodej parze od samego rana w dniu ślubu i fotografuję, według życzenia, wszystkie czynności przygotowawcze do ceremonii zaślubin i wesela. 

Lokalizacja

Działamy także w miastach: Bielsk Podlaski, Łomża,
Siemiatycze, Supraśl
Grudzień 2020
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów
Oceny pozytywne
0
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Użytkownik:
Komentarz:
Token przeładuj token