Idealne Auto do Ślubu - Przestronne wnętrze, wynajem z kierowcą. - Szczecin - zachodniopomorskie

vip
Kategoria: Samochody do ślubu - luksusowe, kabriolety
1650
Dodano: 2020/04/14
Treść ogłoszenia

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, a idealne auto to ważny element dla Pary Młodej.Zdarzają się też inne ważne okoliczności, w których potrzebujemy dowozu pięknym nowoczesnym autem.Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferuję do wynajmu okolicznościowego – ekskluzywny, nowoczesny samochód Kia Sportage 2017 rok. Gwarantuję Państwu bezpieczeństwo i komfort dojazdu do ślubu. Auto jest w kolorze białym sprawiając niesamowite wrażenie! W przypadku obsługi ceremonii ślubnych zapewniam: - miłą i kulturalną obsługę przez kierowcę, zawsze ubranego stosownie do okazji, będącego zawsze do Państwa dyspozycji,- przyjazd do domu Pana Młodego- przejazd do domu Panny Młodej- przejazd do USC lub kościoła- przejazd do domu weselnego, sali balowej- przejazd na sesje fotograficzną do studia lub w plenerze Możliwość przystrojenia auta – indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb. DEKORACJE W CENIE! Świadczę usługi w województwie zachodniopomorskim. Głównie obsługuję teren Szczecina i okolice ( w przypadku dalszych lokalizacji ceny do negocjacji ). Cennik wynajmu do ceremonii ślubnych:od 350zł za całą ceremonię. Cennik wynajmu na inne okoliczności m.in:- bale maturalne, studniówki,- chrzciny, komunie,- spotkania biznesowe, bankiety,- bale gimnazjalne,- 18-stki,- sesje zdjęciowe,- walentynki, zaręczyny, rocznice, randki,- inne okazje (jesteśmy otwarci na Państwa propozycje). Wszelkie zapytania o termin wynajmu proszę kierować telefoniczne lub na email . Polecam się, bo auto naprawdę robi niezapomniane wrażenie. Jest w pełni wyposażone, posiada nowoczesny design, a przede wszystkim jest przestronne, wygodne i bezpieczne. Zapraszam do kontaktu


O firmie

Wynajem - 350zł to cena standardowa za wynajem do ślubu itp

Oferujemy wynajem samochodu m.in do ślubu z kierowcą na imprezy okolicznościowe:

Wesele/ślub
Rocznice ślubu
Walentynki, Zaręczyny, Randki
Studniówki, Bale maturalne
Połowinki
18-stki
Komunie/chrzciny
Przewóz osób VIP,
Spotkania biznesowe i bankietowe
Inne okazje (jesteśmy otwarci na Państwa propozycje).

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, a idealne auto to ważny element dla Pary Młodej. Zdarzają się też inne ważne okoliczności, w których potrzebujemy dowozu pięknym nowoczesnym autem. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferuję do wynajmu okolicznościowego – ekskluzywny, nowoczesny samochód Kia Sportage 2017 rok z segmentu Biznes Line. Jako kierowca (wymóg prawny przy przewozach okolicznościowych) posiadam również Licencję na przewozy osób – zatem mają Państwo bezpieczeństwo i gwarancję dojazdu.

Auto jest w kolorze białym sprawiając niesamowite wrażenie!

W przypadku obsługi ceremonii ślubnych zapewniamy:

– miłą i kulturalną obsługę przez profesjonalnego kierowcę, zawsze ubranego stosownie do okazji, będącego zawsze do Państwa dyspozycji,
– przyjazd do domu Pana Młodego
– przejazd do domu Panny Młodej
– przejazd do USC lub kościoła
– przejazd do domu weselnego, sali balowej
– przejazd na sesje fotograficzną do studia lub w plenerze

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i ma różne potrzeby, dlatego też wszystkie warunki wynajmu są negocjowane indywidualnie. Jako firma zawieramy z Państwem umowę, która jest gwarancją wykonania usługi.
Posiadamy różne rodzaje dekoracji oraz tablic weselnych, które są wliczone w cenę.

Świadczymy usługi w województwie zachodniopomorskim i ościennych. Głównie obsługujemy teren Szczecina i okolice ( w przypadku dalszych lokalizacji ceny do negocjacji! ).

Wynajem samochodu rozliczany jest wg stawki pakietowej - ceny do uzgodnienia
Wszelkie zapytania o termin wynajmu proszę kierować telefoniczne lub na email .

Polecamy nasze usługi, bo auto naprawdę robi niezapomniane wrażenie. Jest w pełni wyposażone, posiada nowoczesny design, a przede wszystkim jest nowoczesne, przestronne, wygodne i bezpieczne.

Możliwość obejrzenia samochodu przed podjęciem decyzji w umówionym miejscu. Dbamy, aby samochód przed Państwa podróżą był zadbany, czysty i w pełni przygotowany do każdej ważnej uroczystości.

Zapraszamy do kontaktu

www.ślubneauto.pl

Pakiet Standard
400 zł
W cenie pakietu:
  • kierowca
  • podstawowe przystrojenie
  • indywidualna dekoracja wg życzenia
  • tablice okolicznościowe
Pakiet Premium
450 zł
W cenie pakietu:
  • kierowca
  • podstawowe przystrojenie
  • indywidualna dekoracja wg życzenia
  • tablice okolicznościowe
  • szampan
  • przejazd na sesję zdjęciową
Lokalizacja

Działamy także w miastach: Chojna, Dębno, Goleniów, Gryfino, Myślibórz,
Nowogard, Police, Stargard Szczeciński, Wałcz
Czerwiec 2022
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów
Oceny pozytywne
0
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Użytkownik:
Komentarz:
Token przeładuj token