RETRO CADILLAC 1952 - Kraków - małopolskie

Kategoria: Limuzyny do ślubu
2561
Dodano: 2020/04/27
Treść ogłoszenia

SUPER RETRO  CADILLAC 1952  DO ŚLUBU I NA WSZYSTKIE SPECJALNE OKAZJE, SESJE FOTO/FILMY WIĘCEJ FOTEK NA WWW.FACEBOOK/RETROCADILLAC, BEZ LIMITU GODZIN

Lokalizacja

Listopad 2021
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
zajęty zarezerwowany
Opinie klientów
Oceny pozytywne
13
Oceny neutralne
0
Oceny negatywne
0
Wyświetl:
Basia i Tomek
18/08/2017
Pozytywny
Pozytywny
Kolorem przewodnim naszego wesela był fiolet, więc kiedy trafiliśmy na fioletowego Cadillaca wiedzieliśmy, że nie istnieje dla nas żaden inny samochód :) Właściciel samochodu, pan Andrzej jest niezwykle sympatyczny, przyjechał na długo przed czasem, a podczas jazdy do Kościoła swoimi żartami rozładowywał nasz stres :) Samochód perełka, oczarował wszystkich, a my mamy przepiękne zdjęcia i film :)
Ocena:
5.0
A.MAKOWSKA
06/04/2017
Pozytywny
Pozytywny
opinia: Samochód marzeń! Przepiękny, elegancki i zadbany. To był zaszczyt dla nas ;) Punktualność, spokój i życzliwość właściciela w tym wyjątkowym dla młodej pary dniu jest bardzo ważna, kierowca i samochód spisali się na 6+ !! Polecamy z czystą przyjemnością

pozdrawiam,
a.makowska
Ocena:
5.0
Patrycja i Łukasz
09/03/2017
Pozytywny
Pozytywny
Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi za umilenie nam naszego wspaniałego dnia. Autko super się prezentowało, kierowca bardzo uprzejmy. Goście byli zachwyceni samochodem.
BARDZO SERDECZNIE POLECAMY !! :))
Ocena:
5.0
Ola i Adam
01/11/2016
Pozytywny
Pozytywny
Auto jest przepiękne i na prawdę robi wrażenie !!! Pan Andrzej w dniu ślubu nie był na czas on był przed czasem !!! A to bardzo ważne w tak stresującym dla nas dniu. Kolorem przewodnim naszego wesela był fiolet więc musiało być i fioletowe auto :) Wszyscy goście byli w szoku i pytali gdzie znaleźliśmy taką furę. Pan Andrzej to przemiły gość, który o swoim aucie mógłby opowiadać godzinami. Dzięki niemu czuliśmy się wyjątkowo. Nie było żadnego problemu ze zrobieniem krótkiej sesji zdjęciowej w dniu ślubu, a zdjęcia z cadillac'em robią wrażenie.
Gorąco polecamy i pozdrawiamy
Ola i Adam (3.09.2016 r.)
Ocena:
5.0
Klaudia/Damian
26/11/2015
Pozytywny
Pozytywny
Witamy :)
Pan Andrzej nie tylko proponuje przecudowny samochód, który przykuwa uwagę każdej osoby, którą mijaliśmy lecz swoją osobą spowodował, że ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Samochód sam w sobie już był świetny dodatkiem do naszego najważniejszego dnia w życiu. Pan Andrzej jest zżyty ze swoim Cadillac'em i dzięki temu podróż tym jakże cudownym wehikułem była warta każdej zapłaconej złotówki.

GORĄCO POLECAMY
Ocena:
5.0
Robert i Natalia Wieczorek
05/10/2015
Pozytywny
Pozytywny
Samochód zrobił prawdziwą furorę na naszym ślubie, na żywo wygląda jeszcze piękniej niż na przedstawionych zdjęciach
Pan Andrzej to profesjonalista w każdym calu, kontaktowy i wesoły i co równie ważne odpowiednio ubrany do sytuacji.
Mimo, iż Sesja zdjęciowa była miesiąc po ślubie nie było żadnego problemu i Pan Andrzej pojawił się punktualnie w umówionym miejscu, współpracował z fotografem i nie stresował się że tyle to trwa.
Gorąco polecamy i jeszcze raz najmocniej dziękujemy
Milion Dolarów i driver autobusów
Ocena:
5.0
Angelika&Adrian
02/10/2015
Pozytywny
Pozytywny
Polecamy jak najbardziej Pana Andrzeja jako kierowcę i samochód !
Wszyscy byli zachwyceni błyszczącym samochodem :) Robił wrażenie !
Pan Andrzej był na czas, jest bezproblemowy i miłym było jego otwieranie nam drzwi itp.
Czuliśmy się wyjątkowo!
Chcesz mieć super brykę ? Polecamy Retro cadillac :)
Ocena:
5.0
Magda i Tomasz Litwińscy
21/08/2015
Pozytywny
Pozytywny
To auto było piękną wizytówką naszego wesela, dostosowałam fioletową oprawę całej uroczystości gdy tylko potwierdziliśmy termin. Autko musiało przyjechać do nas aż 160 km (koszty lawety doliczone) ale było warto, wyszło wspaniale! Pan Andrzej oczywiście pełny profesjonalizm, a co najważniejsze przemiły człowiek i oaza spokoju, co w tym stresującym dniu było nam bardzo potrzebne. Najpiękniejsze zdjęcia mamy oczywiście z cadillac\\\'iem, dzięki uprzejmości Pana Kierowcy, przy zachodzie słońca nad pobliskim jeziorem, za co pięknie dziękujemy!! Praktyczne jest to że wraz z wami mogą jechac świadkowie, na podwójnej kanapie z przodu , a Wy z tyłu sami i nie musicie się gnieść. Dla nas było to bardzo ważne, mąż ma prawie 2 m wzrostu a moja suknia miała obszerną spódnicę, Jeżeli chcecie żeby wszyscy długo wpominali Waszą ślubną przejażdżkę to auto jest idealne, przechodnie długo zbierali szczęki z chodnika ;) POLECAMY!!
Ocena:
5.0
Magda i Tomasz Litwińscy
21/08/2015
Pozytywny
Pozytywny
To auto było piękną wizytówką naszego wesela, dostosowałam fioletową oprawę całej uroczystości gdy tylko potwierdziliśmy termin. Autko musiało przyjechać do nas aż 160 km (koszty lawety doliczone) ale było warto, wyszło wspaniale! Pan Andrzej oczywiście pełny profesjonalizm, a co najważniejsze przemiły człowiek i oaza spokoju, co w tym stresującym dniu było nam bardzo potrzebne. Najpiękniejsze zdjęcia mamy oczywiście z cadillac\'iem, dzięki uprzejmości Pana Kierowcy, przy zachodzie słońca nad pobliskim jeziorem, za co pięknie dziękujemy!! Praktyczne jest to że wraz z wami mogą jechac świadkowie, na podwójnej kanapie z przodu , a Wy z tyłu sami i nie musicie się gnieść. Dla nas było to bardzo ważne, mąż ma prawie 2 m wzrostu a moja suknia miała obszerną spódnicę, Jeżeli chcecie żeby wszyscy długo wpominali Waszą ślubną przejażdżkę to auto jest idealne, przechodnie długo zbierali szczęki z chodnika ;) POLECAMY!!
Ocena:
5.0
Magda i Tomasz Litwińscy
21/08/2015
Pozytywny
Pozytywny
To auto było piękną wizytówką naszego wesela, dostosowałam fioletową oprawę całej uroczystości gdy tylko potwierdziliśmy termin. Autko musiało przyjechać do nas aż 160 km (koszty lawety doliczone) ale było warto, wyszło wspaniale! Pan Andrzej oczywiście pełny profesjonalizm, a co najważniejsze przemiły człowiek i oaza spokoju, co w tym stresującym dniu było nam bardzo potrzebne. Najpiękniejsze zdjęcia mamy oczywiście z cadillac'iem, dzięki uprzejmości Pana Kierowcy, przy zachodzie słońca nad pobliskim jeziorem, za co pięknie dziękujemy!! Praktyczne jest to że wraz z wami mogą jechac świadkowie, na podwójnej kanapie z przodu , a Wy z tyłu sami i nie musicie się gnieść. Dla nas było to bardzo ważne, mąż ma prawie 2 m wzrostu a moja suknia miała obszerną spódnicę, Jeżeli chcecie żeby wszyscy długo wpominali Waszą ślubną przejażdżkę to auto jest idealne, przechodnie długo zbierali szczęki z chodnika ;) POLECAMY!!
Ocena:
5.0
1 2
Użytkownik:
Komentarz:
Token przeładuj token