Prezenty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Załóż darmowe konto i zobacz, jak łatwo zorganizować ślub i wesele z Wedding Plannerem Ślubeo!

Zaloguj się do Ślubeo.pl!
Zaloguj się, aby korzystać z praktycznych narzędzi do planowania i organizowania ślubu.

Pomocna lista prezentów, dzięki której i Wy, i Wasi goście weselni – odetchniecie z ulgą... ;)

Lista prezentów Ślubeo to prosty i szybki sposób na udane upominki ślubne!
Zapisz na liście te prezenty, które chcielibyście dostać. To ułatwi Waszym gościom wybór, a Wy otrzymacie to, co naprawdę jest Wam potrzebne.
Wedding Planner Prezenty

Upominek wybrany? Wpisz go na listę prezentów ślubnych!

Podaj nazwę upatrzonego prezentu i przypisz go do właściwej kategorii. Dzięki temu utrzymasz porządek na liście, a Twoi goście będą mogli łatwo wybrać coś z odpowiadającego im działu. Kategorię możesz wybrać z już gotowych albo wprowadzić własną - wystarczy, że klikniesz w "Dodaj kategorię" i podasz jej nazwę.


Wejdź

Podaj pomocne szczegóły o danym prezencie

Jeśli masz upatrzony konkretny podarunek, możesz łatwo wskazać Twoim gościom, gdzie mogą go nabyć. Po prostu podaj link do danego sklepu, albo do źródła, gdzie znajdują się o nim informacje. Dodatkowo możesz też wpisać notatki, pomagając Twoim gościom w wyborze :)


Wejdź

Wedding Planner Prezenty
Wedding Planner Prezenty

I... spokojnie pozwól gościom wybierać z listy prezenty!

Twoja lista prezentów ślubnych będzie widoczna dla gości w Strefie Gościa. Po zalogowaniu do niej będą mogli zarezerwować dany upominek - przy czym każdy prezent może być zarezerwowany tylko przez jedną osobę. Dzięki temu zyskasz pewność, że podarunki nie zostaną zdublowane, a ryzyko otrzymania pięciu żelazek zostaje wyeliminowane :) W narzędziu Prezenty możesz na bieżąco obserwować, które prezenty są już zarezerwowane i przez kogo!


Wejdź