Wydatki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Załóż darmowe konto i zobacz, jak łatwo zorganizować ślub i wesele z Wedding Plannerem Ślubeo!

Zaloguj się do Ślubeo.pl!
Zaloguj się, aby korzystać z praktycznych narzędzi do planowania i organizowania ślubu.

Wszystkie wydatki ślubne pod pełną kontrolą… Brzmi jak bajka?
Z narzędziem Ślubeo to rzeczywistość :)

Ustal swój budżet i uzupełnij ceny wydatków z listy. Sprytny kalkulator Ślubeo zapanuje nad finansami :)

Wydatki ściśle współpracują z Gośćmi weselnymi, a więc każdą zmianę na Liście Gości będziesz od razu widzieć w swoim kosztorysie!
Wedding Planner Wydatki

Pogrupuj wydatki ślubne w wygodne kategorie

Wprowadzając nowy wydatek, przypisz go do odpowiedniej kategorii. Kategorię możesz wybrać z listy już gotowych albo wprowadzić własną - wystarczy, że klikniesz w "Dodaj kategorię" i podasz jej nazwę.

Dzięki temu w łatwy sposób zapanujesz nad poszczególnymi kosztami - ślubu, wesela, strojów ślubnych, dodatków i dekoracji, transportu itd.


Wejdź

Uzupełnij spis planowanych wydatków ślubnych...

Wpisz nazwę danego wydatku oraz pomocne notatki. Dla każdego wydatku podaj cenę oraz planowaną liczbę sztuk. Kalkulator ślubny automatycznie przeliczy kwotę należną za całość! Możesz też określić wysokość zaliczki przy poszczególnych wydatkach.


Wejdź

Wedding Planner Wydatki
Wedding Planner Wydatki

...albo skorzystaj z już gotowej listy!

Możesz też wykorzystać gotowe propozycje wydatków ślubnych - wystarczy, że edytujesz je i uzupełnisz ich ceny! Wydatki, których nie planujesz, możesz usunąć z listy, a inne potrzebne - dodać :)


Wejdź

Określ swój budżet ślubny

Podaj kwotę, jaką planujesz przeznaczyć na zorganizowanie ślubu i wesela. Za każdym razem, gdy opłacisz kolejny wydatek, Twój budżet ślubny pomniejszy się o tę kwotę. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad bieżącymi wydatkami i stały podgląd na sumę, jaka jeszcze pozostała Ci do dyspozycji!


Wejdź

Wedding Planner Wydatki
Wedding Planner Wydatki

Zarządzaj wydatkami ze sprytnym kalkulatorem ślubnym!

Najlepsza i najprzyjemniejsza część zarządzania ślubnymi wydatkami :)

Zaznaczaj kolejne pozycje, które są już opłacone i monitoruj, ile wydatków czeka jeszcze na realizację. Gdy oznaczysz opłaconą zaliczkę, kwota całkowita w danym wydatku odpowiednio się pomniejszy.

Narzędzie Wydatki ściśle współpracuje z narzędziem Goście weselni - zaznacz checkbox o przeniesieniu kosztów gości, a dzięki temu każda zmiana na Twojej Liście Gości będzie od razu widoczna w ogólnym ślubnym kosztorysie!


Wejdź