Fotorelacja z Wedding Party 2016 :)

Fotorelacja z Wedding Party 2016 :)

Party, party i już po party... Zapraszamy Was w podróż wspomnień po tym niezwykle ciekawym wydarzeniu - Muzycznych Targach Weselnych, które po raz pierwszy odbywały się w Wielkopolsce, w Sielinku 1. maja! Było zabawnie, było inspirująco i cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Wami osobiście.

 

 

Poznaliśmy sporo przesympatycznych Par Młodych, które mogły na naszym stanowisku wypróbować na żywo nasz doceniany Wedding Planner Ślubeo, porozmawiać na temat wizażu i ślubnej stylizacji, a chętne Panie korzystały z bezpłatnego próbnego makijażu w wykonaniu naszego Ślubeo Eksperta, Agnieszki Nortey. Panowie na makijaż nie reflektowali, ale chętnie zaglądali do naszego stoiska :)

 

Zapraszamy na małą fotorelację, tak było na Wedding Party 2016!

 

 

 

 

     

 

 Po przygotowaniach pozostało już tylko czekać na pierwszych gości imprezy :)

 

 

  

Specjalnie dla Par Młodych przygotowaliśmy stanowisko Wedding Plannera Ślubeo, gdzie można było na żywo wypróbować każde z naszych 8 przydatnych narzędzi - które wiele ułatwiają podczas organizowania ślubu.

 

 

 

Wielkim powodzeniem cieszył się jak zawsze kącik Ślubeo EkspertaAgnieszka Nortey, osobista stylistka i wizażystka podpowiadała, jakie stylizacje ślubne są obecnie modne, jak dobrać strój i makijaż na tę wyjątkową uroczystość. Panny Młode chętnie korzystały także z bezpłatnego makijażu, który idealnie nadał się na późniejszą zabawę taneczną :)

 

 

     

 

 

 

   

 

 

Agnieszka wystąpiła także na scenie, reprezentując Grupę Ślubeo i pokrótce wyjaśniając gościom, czym jest Wedding Planner oraz co jest ważne przy dobieraniu stylizacji idealnej.

 

 

  

Na Wedding Party spotkaliśmy także jednego z naszych zaprzyjaźnionych ogłoszeniodawców - sympatycznego Pana Darka, który prezentował Parom Młodym swoje fantastyczne auto na ślub. Czerwony Cadillac przyciągał uwagę, a jedna z naszych koleżanek osobiście przestestowała, jak wygodna może być podróż do ślubu takim klasykiem :)

 

 

  

 

Wydarzenie zakończył koncert zespołu Fanatic, który na dobre rozbawił gości imprezy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, organizatorom za współpracę oraz wszystkim członkom załogi Ślubeo za zaangażowanie. Do zobaczenia za rok!