Fotorelacja z Wedding Party 2016 :)

Fotorelacja z Wedding Party 2016 :)

Party, party i już po party... Zapraszamy Was w podróż wspomnień po tym niezwykle ciekawym wydarzeniu - Muzycznych Targach Weselnych, które po raz pierwszy odbywały się w Wielkopolsce, w Sielinku 1. maja! Było zabawnie, było inspirująco i cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z Wami osobiście.

 

 

Poznaliśmy sporo przesympatycznych Par Młodych, które mogły na naszym stanowisku wypróbować na żywo nasz doceniany Wedding Planner Ślubeo, porozmawiać na temat wizażu i ślubnej stylizacji, a chętne Panie korzystały z bezpłatnego próbnego makijażu w wykonaniu naszego Ślubeo Eksperta, Agnieszki Nortey. Panowie na makijaż nie reflektowali, ale chętnie zaglądali do naszego stoiska :)

 

Zapraszamy na małą fotorelację, tak było na Wedding Party 2016!

 

Grupa Ślubeo

 

Wedding Party Grupa Ślubeo

 

Wedding Planner Ślubeo

 

Majówka z Grupą Ślubeo - Wedding Party 2016     Grupa Ślubeo na Wedding Party 2016

 

 Po przygotowaniach pozostało już tylko czekać na pierwszych gości imprezy :)

 

Grupa Ślubeo na Wedding Party w Sielinku

 

Ślubeo Ekspert Agnieszka Nortey

  

Specjalnie dla Par Młodych przygotowaliśmy stanowisko Wedding Plannera Ślubeo, gdzie można było na żywo wypróbować każde z naszych 8 przydatnych narzędzi - które wiele ułatwiają podczas organizowania ślubu.

 

Wedding Planner Ślubeo

 

Sielinko 2016 - Wedding Party

 

Wielkim powodzeniem cieszył się jak zawsze kącik Ślubeo EkspertaAgnieszka Nortey, osobista stylistka i wizażystka podpowiadała, jakie stylizacje ślubne są obecnie modne, jak dobrać strój i makijaż na tę wyjątkową uroczystość. Panny Młode chętnie korzystały także z bezpłatnego makijażu, który idealnie nadał się na późniejszą zabawę taneczną :)

 

Muzyczne Targi Weselne Sielinko 2016

 

Grupa Ślubeo     Ślubeo Ekspert na Wedding Party 2016

 

Goście Wedding Party Sielinko 2016

 

Grupa Ślubeo na Muzycznych Targach Weselnych 2016

 

Makijaż ślubny

   

Ślubeo Ekspert - makijaż ślubny

 

Wedding Party w Sielinku 2016

 

Agnieszka wystąpiła także na scenie, reprezentując Grupę Ślubeo i pokrótce wyjaśniając gościom, czym jest Wedding Planner oraz co jest ważne przy dobieraniu stylizacji idealnej.

 

Wywiad ze Ślubeo Ekspertem

 

Konsultacje - Grupa Ślubeo na Wedding Party

  

Na Wedding Party spotkaliśmy także jednego z naszych zaprzyjaźnionych ogłoszeniodawców - sympatycznego Pana Darka, który prezentował Parom Młodym swoje fantastyczne auto na ślub. Czerwony Cadillac przyciągał uwagę, a jedna z naszych koleżanek osobiście przestestowała, jak wygodna może być podróż do ślubu takim klasykiem :)

 

Grupa Ślubeo - cadillac do ślubu

 

Czerwony cadillac do ślubu

  

Czerwony cadillac na CzymDoŚlubu.pl

 

Wydarzenie zakończył koncert zespołu Fanatic, który na dobre rozbawił gości imprezy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, organizatorom za współpracę oraz wszystkim członkom załogi Ślubeo za zaangażowanie. Do zobaczenia za rok!

 

Koncert na Wedding Party 2016

 

Koncert zespołu Fanatic - Wedding Party 2016

 

Ślubeo.pl na Wedding Party 2016