Twój osobisty wirtualny konsultant ślubny – tym właśnie będzie dla Ciebie nasz Wedding Planner Ślubeo. Pomoże w zaplanowaniu, a co więcej realizacji całego ślubu i wesela.

 

  

Wyobraź sobie...

 

  • Przedślubne zadania na spokojnie – odhaczone punkt po punkcie?
  • Wszystkie wydatki pod kontrolą?
  • Sprawna komunikacja z gośćmi weselnymi?
  • Czyżby w końcu... zero problemów z usadzeniem weselników na sali?
  • Wszystkie notatki, inspiracje, kontakty zawsze pod ręką?
  • ...

 

Jak najbardziej!

 

Po to właśnie opracowaliśmy praktyczne narzędzia Wedding Planner Ślubeo.

 

 

    

Organizacja ślubu z Wedding Plannerem Ślubeo

 

 

Organizacja ślubu – choćby w najskromniejszej postaci! – wiąże się z ogromem działań, dużym wysiłkiem i nie ma co ukrywać – także stresem.

Tutaj uporządkujesz i zaplanujesz wszystkie sprawy przed ślubem.

 

Nie musisz już martwić się, że o czymś zapomnisz – przypomnienia Ślubeo będą pilnować Twoich terminów!

  

Rozbudowany, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze – postaraliśmy się, aby nasz sprawdzony organizator ślubny dawał Ci jak najwięcej możliwości i zarazem był intuicyjny. Realizowanie listy zadań czy usadzanie gości przy stołach od teraz będzie nie tylko koniecznością, ale także... przyjemnością!

 

 

 

Jak działa Wedding Planner Ślubeo?

  

 

Wedding Planner Ślubeo to 8 bezpłatnych narzędzi, z którymi możliwie najspokojniej zorganizujesz cały ślub i wesele – od A do Z.

 

Każde z narzędzi odpowiedzialne jest za inną część – od zadań i wydatków po kontakt z gośćmi – tak by maksymalnie ułatwić Ci rozplanowanie poszczególnych działań. Wciel się w projektanta swojej sali weselnej, łatwo zaplanuj ślubny budżet. 

 

 

Dzięki temu, że narzędzia ściśle ze sobą współpracują, szybko uporasz się ze wszystkimi zadaniami. Każdą wprowadzoną zmianę w jednym narzędziu będziesz od razu widzieć w pozostałych – załóżmy, że dopisujesz kolejne osoby na Listę gości, wtedy błyskawicznie przelicza się cały koszt wyprawienia wesela na Liście wydatków!

   

 

To wszystko odbywa się automatycznie, więc masz pewność, że niczego nie przeoczysz. Wedding Planner Ślubeo powstał po to, aby jak najbardziej usprawnić wszelkie przedślubne przygotowania i zaoszczędzić Twój czas.

 

  • Wydatki powiązane są z narzędziem Goście weselni, co ułatwi Ci dysponowanie budżetem, bo z każdą zmianą na liście gości koszty są na bieżąco aktualizowane.
  • Goście weselni współpracują z narzędziem Planowanie stolików, aby z kolei każda zmiana na liście gości znalazła odzwierciedlenie przy weselnych stolikach.
  • Natomiast Panel Gościa pozwala zaproszonym weselnikom samodzielnie potwierdzać przybycie oraz rezerwować prezenty z listy Prezentów.

 

 

By korzystać z bezpłatnych narzędzi Wedding Planner Ślubeo, zaloguj się (jeśli nie posiadasz jeszcze konta na Ślubeo – zarejestruj się). Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Wejdź" pod wybranym zadaniem poniżej.

 

Narzędzia Wedding Planner Ślubeo to jeszcze wiele innych ciekawych i przydatnych rozwiązań – wypróbuj wszystkie!