PayU

PayU to szybki sposób na zakupy on-line. Bezpłatne konto PayU daje Ci możliwość płacenia w sklepach internetowych bez konieczności rejestracji w nich. Możesz zapłacić kartą lub e-przelewem.

 

Karta:

Dane karty podajesz tylko raz. Aby to zrobić, wybierz w koncie PayU zakładkę "Płatności" i kliknij "Dodaj kartę". Następnie wypełnij ekran danymi znajdującymi się na karcie i kliknij przycisk "zapisz". Od tego momentu Twoja karta będzie preferowanym sposobem płatności podczas e-zakupów z PayU. W każdej chwili możesz usunąć swoją kartę lub edytować ją. Nie musisz za każdym razem, gdy coś kupujesz, szukać w portfelu numerów CVV/CVC, daty ważności karty itp. Raz zapisane dane pozwolą na kupowanie za pomocą jednego kliknięcia.

 

E-przelew:

Mając konto PayU, tylko raz wybierasz najczęściej używane banki. Aby wybrać swój bank, wystarczy, że w koncie PayU dodasz go do "Sposobów płacenia" w zakładce "Płatności". Zawsze, przy płatności za zakupy Twój ulubiony bank pojawi się jako domyślny. Współpracujemy z 24 największymi bankami w Polsce. Wszystko to, abyś mógł szybciej, prościej i bezpieczniej dokonywać zakupów w Internecie.