Jak dobrać DŁUGIE RĘKAWICZKI do sukni ślubnej?

nowość
Jak dobrać DŁUGIE RĘKAWICZKI do sukni ślubnej?

Chcesz wybrać rękawiczki na ślub... Jak się okazuje, możliwości masz mnóstwo, a oprócz swojego gustu warto jeszcze kierować się kilkoma praktycznymi wskazówkami. Takimi, które podpowiedzą które rękawiczki z jakimi kreacjami będą dobrze się komponować - i stworzą spójną wdzięczną całość ♥

 

Długie rękawiczki ślubne bez palców z siateczki z haftami

 

 

Wiemy już więc jak dobrać krótkie rękawiczki do sukni ślubnej. Teraz czas przyjrzeć się ich nieco dłuższym kuzynkom :)

 

 

Długie rękawiczki na ślub, a suknia ślubna

 

Długie i gładkie rękawiczki na ślub dobrze prezentują się przy sukni ślubnej z odkrytymi ramionami - najlepiej także o długim kroju. Podkreślą wtedy idealnie jej elegancki charakter. Wdzięczną kompozycję stworzą także z kreacją z wycięciem na plecach, np. w kształcie litery V.

 

Do sukni ślubnej z rozszerzanym dołem wybierz rękawiczki proste, które subtelnie uzupełnią strój ślubny. Pamiętaj, że żaden detal, w tym rękawiczki, torebka czy biżuteria, nie powinien odciągać uwagi od głównej bohaterki twojej stylizacji - czyli sukni ślubnej!

 

 Gładkie długie rękawiczki ślubne z satyny

 

Koronkowe rękawiczki ślubne lub te z siateczki możesz śmiało łączyć z suknią ślubną w całości lub w części wykonanej z tych materiałów. Natomiast jeżeli twoja kreacja posiada jakieś aplikacje, warto by na rękawiczkach również znalazły się nawiązujące do nich zdobienia.

 

Podobnie jak w przypadku krótkich, długie rękawiczki ślubne dobieramy do tkaniny i stylu sukni ślubnej. Jeżeli wybrałaś na swój ślub nowoczesną kreację, rękawiczki w stylu retro mogą śmiesznie przy niej wyglądać. Zniwelują też zamierzony efekt i zamiast elegancko będziesz prezentować się mało szykownie. Ważne, by zachować spójność w każdym detalu.

 

 Długie rękawiczki na ślub w stylu retro

 

Pamiętaj także, że oprócz walorów wizualnych, rękawiczki do ślubu powinny być wygodne. W przypadku długich rękawiczek z palcami należy je zdjąć w momencie zakładania obrączek w trakcie przysięgi.

 

Wybierając rękawiczki na ślub w salonie mody, pamiętaj więc, by sprawdzić czy na pewno lekko i z łatwością dają się ściągnąć.

Szarpanie się z rękawiczką w najważniejszej chwili ślubu to z pewnością scenariusz, którego wolałabyś uniknąć ;)

 

 

zdjęcia

 

autorka: Joanna Kłossowska

 

 

Komentarze:
Brak komentarzy.

Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token