To już ostatni felieton naszego Ślubeo Eksperta, Agnieszki Skrzypczak! Piękne albumy, okazałe fotoksiążki, specjalne wydruki czy powiększenia - tymi sposobami możecie zatrzymać magiczne momenty ślubu i wesela już na zawsze! To jeszcze nie wszystko, bo Agnieszka Skrzypczak ma wyjątkowy prezent tylko dla czytelników Ślubeo ;)
Jeśli zastanawiacie się nad zorganizowaniem dla siebie sesji narzeczeńskiej, spójrzcie koniecznie w dzisiejszy felieton Ślubeo Eksperta, Agnieszki Skrzypczak! Opowiada dlaczego warto i jak można wykorzystać efekty sesji narzeczeńskiej w dniu ślubu :)
Cała prawda o... retuszu w fotografii ślubnej! Jak naprawdę wygląda tzw. retusz, czyli postprodukcja, czego można się spodziewać, a czego nie należy ;), kiedy obróbka staje się przesadą i działa na niekorzyść zdjęcia - o tym i wszelkich szczegółach "upiększania" fotografii ślubnych opowiada dzisiaj Ślubeo Ekspert, Agnieszka Skrzypczak!
Dzisiaj specjalny felieton naszego Ślubeo Eksperta, który odpowie na pytania bardziej stremowanych Par Młodych, czyli... jak czuć się swobodnie przed obiektywem? Agnieszka Skrzypczak pokazuje, że istnieją naprawdę proste sposoby, by wyzbyć się skrępowania i poczuć się zupełnie naturalnie przed aparatem, co zawsze owocuje pięknymi kadrami!
Sesja ślubna, czyli wspaniała przygoda, dobra zabawa, wymagająca praca - zarówno dla Pary Młodej, jak i fotografa ślubnego, której rezultaty potrafią być najpiękniejszą ślubną pamiątką, do której będziecie często i chętnie wracać z uśmiechem. Czy warto ją zorganizować? Zdecydowanie tak!
Dzisiejszy temat to nie przelewki ;) Przechodzimy od wyboru fotografa ślubnego, przez pierwsze spotkanie z nim, aż po bardzo istotną kwestię formalności, której nie może zabraknąć przy organizowaniu tak cudownej pamiątki z dnia ślubu, czyli przepięknych kadrów z Wami w roli głównej. Umowa z fotografem ślu
Pierwsze spotkanie z fotografem ślubnym... Niby nic takiego, a jednak - jak podpowiada z własnego doświadczenia nasz Ślubeo Ekspert, Agnieszka Skrzypczak - warto odpowiednio się do niego przygotować ;) O czym jeszcze powinniśmy pamiętać? Zobaczcie sami, dzisiaj krótki przewodnik po pierwszym rendez-vous z fotografem!
1 2