Wybór daty na ślub w długi weekend daje szerokie pole do popisu z tego względu, że tych długich weekendów w roku jest kilka. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem najlepszej daty na ślub, zobacz koniecznie jak szerokie masz możliwości i kiedy możesz zorganizować ślub w długi weekend!
Jesteście na etapie ustalania daty ślubu? Jeśli nadal nie macie pewności i przeglądacie wte i wewte przyszłoroczny kalendarz, prezentujemy poniżej dość często wybierane przez Pary Młode terminy ślubu. Oto sprawdzone pomysły na 5 wyjątkowych dat ślubu!
Rozochoceni licznymi zaletami ślubu zimą może zaczęliście już gorączkowo planować swoją uroczystość właśnie o tej porze roku. I bardzo dobrze! Warto jednak, żebyście poznali też wady organizowania ślubu w czasie zimy, aby nie narażać się na ewentualne mniej przyjemne niespodzianki w Tym Wyjątkowym Dniu...
Marzył Wam się kiedyś ślub zimą? Satynowa suknia ślubna, rozłożysta, dostojna, w śnieżnym odcieniu bieli - idealnie komponująca się z otaczającą zimową aurą… Mróz delikatnie szczypiący w policzki – czy to figle płatane przez pogodę czy dreszcze podniecenia? Prawdziwa bajka :)
Ślub kościelny - jak sama nazwa wskazuje - zawiera się w kościele i to jest w naszej kulturze całkowicie oczywiste :) Ale czy są sytuacje, które zezwalają na przeprowadzenie ceremonii ślubnej poza kościołem? Nieraz pary narzeczonych zastanawiają się nad inną scenerią dla najważniejszej chwili w ich życiu - jeśli Wy też, zajrzyjcie tutaj!