Jak powinna uczesać się Mama na ślub córki lub syna? Elegancko, z klasą, twarzowo... Łatwo powiedzieć, trudniej dobrać idealną fryzurę na ślub dziecka :) Na Ślubeo przychodzimy więc z pomocą, prezentując piękne i stylowe fryzury dla Mamy Panny Młodej lub Pana Młodego.
Komentarzy: 3
Kto z Was planuje toasty weselne z przemówieniami, ręka do góry! Możliwości jest sporo, okazji do wzniesienia toastu podczas zabawy weselnej jeszcze więcej, więc wystarczy tylko chwycić kieliszek w dłoń i rzucić kilka serdecznych słów! Oto 13 zasad, jak poprawnie wznieść toast weselny według savoir-vivre.
Mama Panny Młodej - i Pana Młodego również - to gość honorowy na ślubie i weselu własnego dziecka... I jako jedna z najważniejszych osób pragnie (i powinna!) tak się prezentować. Wydaje się, że to wybór sukni ślubnej jest nie lada wyzwaniem, ale uwierzcie mi - decyzja co do wyboru stroju dla Mamy Panny Młodej to ogromne przedsięwzięcie...
Komentarzy: 2
Dzisiaj żegnamy się z wyjątkową i pełną elegancji kolekcją Alexia Designs prezentującą stroje dla Mamy Panny Młodej... Łezka w oku? ;) Może niee, może coś ciekawego za to w to oczko trafiło, co zainspiruje mamy i ich córki do poszukiwań wymarzonej garderoby? Przejrzyjcie ostatnie propyzycje, które mam nadzieję, że oczarują Was wdziękiem i zachwycą subtelnością, jakie powinny towarzyszyć Mamie Panny Młodej lub Pana Młodego w tym uroczystym dniu :)
Komentarzy: 2
Podziwialiśmy już piękne kreacje w tonacji fioletu i granatu w pierwszej części kolekcji Alexia Designs, która stworzona została z myślą o matkach Panien Młodych. Dzisiaj następna odsłona wyjątkowych kreacji ślubnych i lekki powiew luksusu wysokiej jakości tkanin ;) Mam nadzieję, że te propozycje strojów dla Mamy Panny Młodej również przypadną Wam do gustu i pomogą wybrać coś, co uświetni tę wspaniałą ceremonię, na którą się - wspólnie z dziećmi - szykujecie :)
Komentarzy: 1
Suknia ślubna, szpileczki pod kolor, pończochy, rękawiczki, welon, biżuteria... Ślubny garnitur, buty ze skórki, koszula, krawat czy mucha?... Państwo Młodzi to gwiazdy swojego wieczoru - to oczywiste. Ale, ale! A rodzice? A Mama Panny Młodej (lub Pana Młodego :), czyż nie jest kobietą i nie chce pokazać swych wdzięków w tym szczególnym dniu - wydając swoje ukochane dziecko w ręce partnera? Oczywiście, że tak! :) I dlatego dzisiaj, specjalnie dla Mam i tylko dla Mam! ślubne inspiracje prosto z wybiegu. Kolekcja Alexia Designs stworzona dla matek Panien Młodych pomoże w doborze stroju na ślub córki czy syna.
Komentarzy: 2
Dzisiaj kolejne inspiracje fryzjerskie, dedykowane specjalnie Mamom Panny Młodej, jak i Pana Młodego! Rozmaite fryzury z długich włosów, idealne na ślub, prezentowane przez gwiazdy Hollywood - wybierajcie, przebierajcie i przymierzajcie ;) Wśród różnych uczesań, upięć i ułożeń na pewno znajdziecie jakieś, na której warto zawiesić oko.
Komentarzy: 2
1 2