Dziś wpis specjalnie dla panów, którzy mogą pochwalić się włosami nieco dłuższymi niż stadardowy jeżyk. Włosy krótkie i średniej długości w klasycznej - choć nieco odważnej - stylizacji ślubnej a la James Dean. Prezencja niczym gwiazdy światowego kina na pewno spodoba się przyszłej małżonce :) Tutaj znajdziecie 8 męskich fryzur ślubnych z grzywką zaczesaną do góry. Uczesania są wykonane z różnej długości włosów i różnego ich rodzaju - każdy znajdzie coś dla siebie.
Kategorie: Dla Pana MłodegoWygląd
Komentarzy: 2
Przeglądaliśmy ostatnio w części pierwszej kilka fryzur ślubnych z gęstych włosów dla Pana Młodego - a dziś pora na kolejną odsłonę tego ciekawego tematu :) I kolejnych kilka inspiracji, które być może pomogą znaleźć Wam uczesanie dla siebie na Ten Wyjątkowy Dzień.
Kategorie: Dla Pana MłodegoWygląd
Komentarzy: 1
Im gęstsze i mocniejsze włosy, tym szczęśliwszy ich właściciel ;) Prawda jest taka, że taką czuprynę trudno nieraz ujarzmić, ale i tak zdecydowanie zwycięża z pozostałymi rodzajami - gęste włosy po prostu o wiele łatwiej się układa. W zasadzie można im nadać dowolną formę. Jaką? Zobaczcie sami! :)
Kategorie: Dla Pana MłodegoWygląd
Komentarzy: 2
Jeśli sądziłeś, że w dniu swojego ślubu chwycisz za grzebień i przeczeszesz czuprynę, to… No cóż, myliłeś się :) Już dawno wizyta w salonie fryzjerskim przestała być zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Jeśli chcesz przystojnie wyglądać na własnym ślubie, oto co powinieneś wiedzieć o swoich włosach.
Kategorie: Dla Pana MłodegoWygląd
Komentarzy: 4