Najlepsze fryzury ślubne z gęstych, mocnych włosów dla Pana Młodego - część 2.

nowość
Najlepsze fryzury ślubne z gęstych, mocnych włosów dla Pana Młodego - część 2.

Przeglądaliśmy ostatnio kilka fryzur ślubnych z gęstych włosów dla Pana Młodego - a dziś pora na kolejną odsłonę tego ciekawego tematu :) I kolejnych kilka inspiracji, które być może pomogą znaleźć uczesanie dla siebie na Ten Wyjątkowy Dzień. Możliwości jest naprawdę sporo - od ekstrawaganckiego imag'u po klasyczną prezencję. Coś szalonego czy coś stonowanego? Coś wykwintnego czy coś bardziej nowoczesnego? Wybieraj i popróbuj jeszcze przed ślubem. A poniżej następne propozycje fryzjerskie na bazie mocnych i gęstych włosów:

 

fryzura dla pana młodego z gęstych uniesionych do góry włosów

 

źródło

 

Fryzura ślubna z nastroszonych włosów prezentuje się oryginalnie i elegancko. Boki są gładko zaczesane, spokojne, natomiast cała uwaga skupia się na rozwichrzonej górze. Takie uczesanie optycznie dodaje centymetrów, więc nie poleca się go Panom Młodym bardzo bardzo wysokim. Jeśli jednak jesteś po prostu wysoki albo średniego wzrostu i dysponujesz bujną czupryną, możesz pomyśleć o takiej opcji. Włosy przed stylizacją warto rozwiać suszarką, aby efekt utrzymał się dłużej.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów z nastroszoną górą i zaczesanymi bokami

 

źródło

 

A tutaj odsłona ślubnego irokeza - podobny zamysł nastroszenia, ale ze zdecydowanie krótszych włosów. Góra podniesiona jest w szpic, a króciutko przystrzyżone boki podkreślają ją na zasadzie kontrastu. To nowoczesna i dość często stosowana koncepcja. I nic dziwnego, jest prosta, szybka w wykonaniu i dość wygodna.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych krótkich włosów z irokezem

 

źródło

 

A to propozycja dla odważnych panów, którzy podążają za modą. Uczesanie niby standardowe z uniesioną i zaczesaną na bok grzywką, ale jednak... Spójrzcie tylko na boki - długie włosy zakrywają całe bokobrody i uszy. Włosy są przy tym mocno "nażelowane" i usztywnione. Pan Młody z dłuższymi, mocnymi włosami i wizją niestandardowej fryzury może pokusić się o taką stylizację.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych długich włosów na żel

 

źródło

 

Klasyczna fryzura z gęstych włosów - w sam raz na elegancką ceremonię ślubną! Tradycyjny przedziałek po boku i gładko zaczesane pasma dodadzą powagi i podkreślą formalny charakter uroczystości. To dobre rozwiązanie zarówno dla panów bardzo młodych, jak i w średnim wieku. Ponadczasowa forma sprawdza się przede wszystkim na przyjęciach, a więc tym bardziej na własnym weselu. Pasuje nie tylko do dłuższych włosów, ale i zupełnie krótkich i wycieniowanych.

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów z przedziałkiem na środku

 

źródło

 

fryzura dla pana młodego z gęstych włosów z przedziałkiem na środku

 

źródło

 

I jak wrażenia? Jakaś fryzurka wpadła w oko? ;)

 

Komentarze:
~young means strength
Najnowszy komentarz!
pierwsza:):) Co za facet:)
Autor:
Komentarz:
 
Token przeładuj token