Czy podczas pandemii koronawirusa można zawrzeć związek małżeński? Na kiedy bezpiecznie przesunąć termin wesela, które z oczywistych względów nie może się teraz odbyć? Śluby i wesela w dobie koronawirusa wzbudzają wiele wątpliwości. Tym bardziej, gdy rząd wdraża kolejne etapy odmrażania gospodarki. To jak
Wybór daty na ślub w długi weekend daje szerokie pole do popisu z tego względu, że tych długich weekendów w roku jest kilka. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem najlepszej daty na ślub, zobacz koniecznie jak szerokie masz możliwości i kiedy możesz zorganizować ślub w długi weekend!
Jesteście na etapie ustalania daty ślubu? Jeśli nadal nie macie pewności i przeglądacie wte i wewte przyszłoroczny kalendarz, prezentujemy poniżej dość często wybierane przez Pary Młode terminy ślubu. Oto sprawdzone pomysły na 5 wyjątkowych dat ślubu!
Jeśli zdecydowaliście się zamówić zaproszenia ślubne w Internecie, to koniecznie przeczytajcie dzisiejszy wpis! Tu znajdziecie kilka spraw, na których warto się skupić jeszcze przed złożeniem zamówienia. A dlaczego? Po to, żeby zaproszenia ślubne przyszły dokładnie takie, jak chcecie. Te parametry pomogą Wam dobrze wybrać :)
Niektóre pary obawiają się spotkania z księdzem... w ogóle, a już tym bardziej, jeśli chodzi o spisywanie protokołu przedślubnego. Zupełnie niepotrzebnie! Jeśli do tej pory nie wiedzieliście, jakich pytań możecie się spodziewać - Ślubeo przychodzi z pomocą :) Oto lista, na podstawie której odbywa się rozmowa kapłana z narzeczonymi.
Komentarzy: 1
Czyżby już czas pomyśleć o dekoracjach ślubnych w kościele? Jeśli nie macie na razie pomysłu, jak przystroić miejsce ślubu, tak by oddać romantyczno-odświętny charakter i należytą powagę uroczystości - dobrze trafiliście :) Dzisiaj podpatrujemy kilka inspiracji, które najczęściej stosuje się przy okazji ceremonii zaślubin.
Komentarzy: 2
Już od wirtualnego progu zapowiada się wyjątkowo… Sklep Nadzwyczajki.pl z papeterią i dodatkami ślubnymi rozpoczął swoją działalność w 2012 roku i z miejsca podbił serca Nowożeńców. Nic w tym dziwnego, bo nie da się ukryć, że oferta Nadzwyczajek jest… nadzwyczajnie atrakcyjna :)