Wybrałeś smoking na ślub? Idealnie! Chyba... Pamiętaj jednak koniecznie o ważnej zasadzie formalnego ubioru oraz o elementach smokingu, jakich nie może w nim zabraknąć. Wybór smokingu na ślub może przysporzyć Panu Młodemu trochę trudności - na Ślubeo pomagamy rozwiać wszelkie wątpliwości :)
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 0
Od podszewki i to dosłownie. Dzisiaj przyglądamy się tkaninom, z jakich szyte są stroje ślubne dla Panów Młodych. W czym najlepiej pokazać się na ślubie, w czym Pan Młody będzie czuł się swobodnie, co nada się na lato - o tego typu kwestiach rozważań kilka. Zaczynamy od czystej natury, czyli...
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 3
Dla większości Panów Młodych odpowiedź jest prosta – garnitur, a co innego? :) Jednak szykując się do slalomu po sklepach ze ślubną garderobą, warto mieć rozeznanie, co z czym i do czego. Poniżej znajdziecie krótki przewodnik, który podpowie jak dobrać strój Pana Młodego do charakteru ślubu.
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 4
Smoking - elegancki, choć nie tak często wybierany strój ślubny dla Pana Młodego (chyba nic nie pobije standardowego garnituru :) Coraz mniej już osób zdaje sobie sprawę z tego, że stroje podlegają pewnej klasyfikacji, która obowiązywała kiedyś i obowiązuje w dalszym ciągu dziś. Pod względem stopnia sformalizowania np. smoking należy do strojów nieformalnych (!) wieczorowych... Jeżeli jesteście ciekawi, co jak i dlaczego - czytajcie dalej :)
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 1
Dzisiaj dość ukierunkowany temat, który zainteresuje panów z blond czupryną. Niezależnie od tego, jaką masz karnację, oprawę oczu (ciemną lub jasną) czy finalnie odcień włosów - tutaj znajdziesz pomysł na strój ślubny, który najlepiej podkreśli Twój typ urody. Korzysta z niego Robert Redford, skorzystaj i Ty ;)
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 4
Ślub to najważniejszy dzień w życiu, a Ty będziesz najważniejszą - obok swojej wybranki - postacią w tym wydarzeniu. Dlatego musisz odpowiednio i przystojnie prezentować się obok swojej narzeczonej. Tutaj znajdziesz wskazówki, jak dobrać garnitur ślubny do sylwetki - czyli jak pokazać, co chlubne, a jak ukryć, co niepożądane... :)
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 6
Dzisiaj nie lada gratka dla Panien Młodych - bo mają podkładkę dla swoich narzeczonych, że jednak trzeba poświęcić trochę czasu na zakup garnituru ślubnego - oraz dla samych Panów Młodych - bo oto złote zasady zakupu stroju ślubnego, w punktach, krótko i zwięźle ;) Weźcie ten przewodnik ze sobą do salonu i cieszcie się wspólnymi łowami!
Kategorie: Dla Pana MłodegoStrój
Komentarzy: 4
1 2