ŚLUB W ROZMIARZE PLUS SIZE Olśniewająca Panna Młoda ;-) Takie chcemy być w ten jedyny dzień w życiu, tak chemy wyglądać i tak chcemy się czuć..Aby dobrać idealną suknię ślubną należy wziąć pod uwagę kilka czynników, które są niezbędne do tego, aby olśniewać i czuć się wyjątkowo dobrze. Podpowiem
Witajcie w specjalnym wydaniu Ślubeo Ekspert radzi, w którym zapraszamy na ciekawą fotorelację z pokazu sukien ślubnych w rozmiarze plus size! Dziś nasz Ślubeo Ekspert wspomina, jakie atrakcje towarzyszyły temu wyjątkowemu wydarzeniu, a także podpowiada, jak wybrać idealną suknię ślubną w większym rozmiarze - zajrzyjcie koniecznie :)
To już ostatni felieton naszego Ślubeo Eksperta, Agnieszki Skrzypczak! Piękne albumy, okazałe fotoksiążki, specjalne wydruki czy powiększenia - tymi sposobami możecie zatrzymać magiczne momenty ślubu i wesela już na zawsze! To jeszcze nie wszystko, bo Agnieszka Skrzypczak ma wyjątkowy prezent tylko dla czytelników Ślubeo ;)
Jeśli zastanawiacie się nad zorganizowaniem dla siebie sesji narzeczeńskiej, spójrzcie koniecznie w dzisiejszy felieton Ślubeo Eksperta, Agnieszki Skrzypczak! Opowiada dlaczego warto i jak można wykorzystać efekty sesji narzeczeńskiej w dniu ślubu :)
Cała prawda o... retuszu w fotografii ślubnej! Jak naprawdę wygląda tzw. retusz, czyli postprodukcja, czego można się spodziewać, a czego nie należy ;), kiedy obróbka staje się przesadą i działa na niekorzyść zdjęcia - o tym i wszelkich szczegółach "upiększania" fotografii ślubnych opowiada dzisiaj Ślubeo Ekspert, Agnieszka Skrzypczak!
Dzisiaj specjalny felieton naszego Ślubeo Eksperta, który odpowie na pytania bardziej stremowanych Par Młodych, czyli... jak czuć się swobodnie przed obiektywem? Agnieszka Skrzypczak pokazuje, że istnieją naprawdę proste sposoby, by wyzbyć się skrępowania i poczuć się zupełnie naturalnie przed aparatem, co zawsze owocuje pięknymi kadrami!
Sesja ślubna, czyli wspaniała przygoda, dobra zabawa, wymagająca praca - zarówno dla Pary Młodej, jak i fotografa ślubnego, której rezultaty potrafią być najpiękniejszą ślubną pamiątką, do której będziecie często i chętnie wracać z uśmiechem. Czy warto ją zorganizować? Zdecydowanie tak!